Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » A mi rendőreink

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A mi rendőreink
estebany
  Válasz | 2008. január 17. 16:52 | Sorszám: 339
Valahogyan én a rendőrökkel kapcsolatban már semmin nem tudok meglepődni: azt, hogy a főnökük fontos dolgokban végig össze-vissza hazudozott, az első pillanattól fogva tudtam (és ezzel aligha voltam egyedül).
Azt, hogy a kijózanodás után a sarokbaszorított kis-rendőrök ugyanezt fogják tenni, az is borítékolható volt!
(Miért is csinálnák máshogyan? Hiszen azt utasítás nélkül is látják, hogy főnökeik, főnökeik főnöke, végül pedig a miniszterelnök is büntetlenül hazudozhat össze-vissza, bizvást gondolhatják, hogy ők is kivételezett helyzetben vannak).

Azt, hogy egy-egy bíró, vagy ügyész esetleg "beszól" nekik, símán lenyelik. És igazuk van: ha egy csoportjukra nézve az a leginkább elmarasztaló bírósági ítélet, hogy: megállapítom, hogy önök közül többen hazudtak és összebeszéltek, de nem tudom bizonyítani, hogy melyikük volt az... nos, azt nyugodtan felfoghatjuk felmentő ítéletnek is!

Pedig ne feledjük: az eredeti kérdés nem az volt, hogy hazudik-e valamelyikük, hanem az, hogy eltángálták-e xy őrizetest! Ami - szerintem - sokkal súlyosabb kérdés.

Ezt most megúszták.
Bárándy sztárügyvéd megszolgálta a sztárságot. Mocsok ő is, fia is, unokája is. Hiába no, nemcsak rendőrökből, hanem sztárügyvédekből is az ilyen aljanép jutott nekünk.

Előzmény: 337
cuvee
  Válasz | 2008. január 17. 16:40 | Sorszám: 338
Ugyanez az Indexen, a Hírtv-n találhatónál bővebben, és durvábban: http://index.hu/politika/belfold/mendoza4883
Előzmény: 337

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola