Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
Jerry
  Válasz | 2007. július 08. 17:56 | Sorszám: 265
1.
Hogy-hogy nem tudjuk? Annyit mégiscsak tudunk, mit műveltek a pufajkás karhatalmisták a forradalom leverését követően! Miért mit gondolsz Horn Gyula csakúgy magára vállalta a karhatalmiságot és nem követett el bűnöket? Ugyan kérlek.

2.
Kedves figyelmedbe ajánlom a Fidesz-kormány 4,5%-os hiányt fogadott el 2002-re, amihez képest a Medgyessy kormány először 5,5%, aztán 6,4%, majd 7,8 % utána 8,4%-os hiányt jósolt és végül aztán 9,6%-os hiányt tudott elérni. Mindez az őrületes költekezésüknek köszönhető. Medgyessyék első évét gazdasági sodródás jellemezte. Nőtt az államháztartási hiány (400 milliárd Ft áprilisig), jelentős mértékben eladósodott az ország, 20%-al nőtt az államadóság és ez csupán 10 HÓNAP ALATT, 30,000-rel több munkanélküli egyetlen év alatt, 100%-kal magasabb folyó fizetési mérleg hiány ( 2002 I. n. év: 480 millió EUR, 2003 I. n. év: 987 millió EUR), 55%-kal magasabb külker. mérleg hiány ( 2002 I. n. év: 183 milliárd forint, 2003 I. n. év: 285 milliárd forint. Amint látod gazdasági tekintetben nagyon sok olyan mutató változott kedvezőtlenül amelyet a Fidesz kormány idejében sikerült jó irányba elmozdítani!

3.
Bizonyára észrevetted szekta ellenes vagyok, és engem nem érdekel ezesetben sem jobboldali sem baloldali beállítottság, ha bármelyik oldalon megjelenik a szekta annak az oldalnak tudnia kell magából azon embereket kivetni!
Szcientológiai egyház, engem ez azért is foglalkoztat, mert nem hiszek a véletlenekben és 2002-es kormányváltás után Medgyessy kampánystábjában munkálkodott Gyurcsány és lehethogy nemhiába irányult a figyelem kifejezetten erre a kettő szférára. Medgyessy a ciklus felében puccs áldozata lett, íyhát Gyurcsány előtt megnyíltak a lehetőségek e két szféra teljes leépítésében és ennek magánosítását követően ingatlanok áron alul is megszerezhetővé válnak valakik számára. Szemünk előtt tették tönkre az egészségügyet. Ha visszagondolsz 2004-től hatalmas pénzelvonások történtek úgy az egészségügyben mint az oktatásban a kormány részéről, az elvont összeg viszont MÉGSEM jelent meg máshol plusz összegként az elvont összeg szőrén-szálán eltűnt! Értelmetlen elvonás által összegyűlt összeg hol van?
A nép nevében kérdezem, hol keresendő mindezen összeg tessenek mondani?
A nép nevében kérnénk megnevezni azon illetők nevét, kik azok akik közreműködésének köszönhetően a minisztériumokban segédkeznek állami pénzeket eltüntetni és a hozzájuk tartozó szervezettel együtt könnyedén megszerezhették, akik a rengeteg sok pénzt lenyúlták és ezzel tönkretették országunkat. Ugyancsak a nép nevében kérdezem, hol vannak azok a pénzek amit az Önkormányzatoktól megvonás útján elszedett a Medgyessy és Gyurcsány kormány?
4.
Olykor pedig nem árt megszegni e szokást és leülni tévét nézni, végül is persze nem mindegy melyik csatornán mit néz az ember a lehetetlen műsorok között válogatva magam is sokszor inkább leülök internetezni tévé nézés helyett. De a hírtv-én sok műsort megnézek és az Echo tévé műsorait is kedvelem.

Előzmény: 226
Zsíros B. Ödön
  Válasz | 2007. július 07. 22:36 | Sorszám: 229
1. Nem tudjuk, mert valami varázslat eltüntette az erre vonatkozó dokumentumokat. (érdekes)
2. Én sem értem, de tény, hogy Mekeggyék ezzel kezdték regnálásukat, hogy "üres az államkassza". Majd mégis került pénz valahonnan az első száz lépésre..
3. (nem lapozok vissza Jerry véleményéhez, úgyhogy nekem sincs véredényem.)
4. Egyetlen szimpatikus vonásod.
Előzmény: 226

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola