Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
magyar turista
  Válasz | 2007. július 08. 10:47 | Sorszám: 255
Szerintem ezzel együtt kell élj.

Nem ismerem az írásaidat olyan mélységig, hogy meg tudjam ítélni akárcsak mákszemnyit is adtál-e okot a "árulózásra". Voltam már én is árulózva, zsidózva, pedig még csak nem is publikálok. A helyedben annak is örülnék, hiszen kiderült olvasták a cikked, továbbgondolásra serkentett pár embert, még ha abból felháborodás is lett.

Kasszandra szerepe is hálátlan volt, de valakinek az ilyen üzeneteket is vállalnia kell. Írhatnál népszerű bulvár cikkeket, hogy ma épp miért szemét a Gyurcsány, sokan olvasnák és ujjonganának, de akkor leadnál az intelligenciaszintedből és az jobban fájna mint a mostani megnemértettségből fakadó kritika.

Előzmény: 234
GM
  Válasz | 2007. július 07. 23:45 | Sorszám: 239
szerintem a Fidesz majdnem mindent sz@rul csinál. Ilyetén kritika miatt senki nem kapja meg a "szemét árulós" címkét. Ha kapsz ilyen leveleket, akkor azokat a jobboldalon belüli kis kisebbségtől jön, vagy nem az említettekért kapod...
Előzmény: 234
pannonpuma
  Válasz | 2007. július 07. 23:31 | Sorszám: 237
Ne szívd mellre! Sok "harcostársunknak" nem az fáj, hogy kritizálsz. Hanem az, hogy 10 médiumból 8-ban állandóan Zorbánozás folyik, és akkor ha a "mi tehenünk borja" is belénk harap, akkor az dühíti néhányunkat.
Egyébként csodálom, hogy a legutóbbi célpont adás nem verte ki a biztosítékot.
Előzmény: 234
pannonpuma
  Válasz | 2007. július 07. 23:25 | Sorszám: 236
Az biztos, hogy kapsz szépen az "olvasótól".
Előzmény: 234

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola