Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
GM
  Válasz | 2007. július 08. 22:37 | Sorszám: 278
chestbruste

Off a téma, de mégis válaszolok erre:

A jobboldal fura szerzet:rajonganak érted, eszik az írásaidat, meghívnak, de gyermekien egyoldalúak.El sem hinnék, hogy a kedvencük esetleg nem hívö, többször elvált,nem jár templomba, de szereti a meleg tengereket stb.Nekik van egy jól kitalált idoljuk, és abban a hitben meg kell hagyni öket.

Szerintem nincs igazad. Látod, én sem járok templomba, én sem hiszek Istenben, mégis nemzeti oldalhoz tartozom, méghozzá megingathatatlanul. És sok ilyen ember van. Elváltak, a züllőttek, élvhajászok stb. között is. Téged a polgári körösök vezetnek félre. Ugyanis, a ma még aktív körösök között szinte csak a 40-50 év feletti, valóban hívő emberek vannak. (Félreértés ne essék, őket különben nagyon tisztelem.) Ennek okát abban látom, hogy tapasztalatom szerint a polgári körös mozgalom törzsgárdáját eleve már a megkévő egyházi gyülekezetek adták. Ezek az emberek korábban is közösségben éltek, nekik természetes volt tehát ez az összefogás, s ezek az emberek nem koptak el olyan gyorsan, mint a többiek. De ne felejdsd el, hogy a polgári körökkel foglalkozó emberek száma - becslésem szerint - nem éri el a jobbos szavazók 5%-át.

Előzmény: 248

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola