Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
kaleb
  Válasz | 2007. július 08. 18:23 | Sorszám: 266
Ad 1: "Annyit mégiscsak tudunk, mit műveltek a pufajkás karhatalmisták a forradalom leverését követően"

De tudod, ebből nem következiK semmi Horn Gyulára nézve. Ez ugyanis egy konkrét kérdés.

Ad 2: amit írsz, abban biztos igazad van, én nem ellenőriztem, de hiszek neked. Csak azt kérném, magyarázd már meg azt a multkor említett 320 milliárdot, mert nem szeretnék bután meghalni.

3. Az oktatást és az egészségügyet máshol is reformálják, ilyen olyan okból, ehhez nem kellenek szcientológusok.

Az elvonás "eltünik". Na ez nem így van. Amennyivel kevesebbet adunk ki oktatásra, rövid távon annál kisebb a hiány - némileg leegszerűsítve, természetesen. Mondhatnánk első körben így van, de vannak másodlagos hatások is, persze.

Hasonló a helyzet az önkormányzatokkal is. EZt tudom válaszolni, legnagyobb tisztelettel, "a népnek".

4. Utóbbihoz nem tudok hozzászólni. Régebben, amig volt TV-nk, nem volt Echo rajta. A HírTV-t meg nem szerettem különösen, kivéve zavargások esetén, mert akkor elég sok mindent közvetített. Nézhetnék TV-t neten, de sajnálom az időt rá.

Előzmény: 265

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola