Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
tiszavirág
  Válasz | 2007. július 09. 12:12 | Sorszám: 310
"s ennyiben valóban buta a tömeg, hogy ezt nem akarja észrevenni."

Ez a rögvalóság.
Ez tény.

Akkor viszont mit kell tenni?!

Keresni kell olyan embereket, akik képesek ennek a buta tömegnek úgy elmagyarázni a dolgokat, hogy megértse.

Tegnap a hírekben két Fidesz sajtótájékoztatót láttam.

Az egyiket Demeter Ervin, a másikat Nyitrai Zsolt tartotta. Én mindig úgy nézem ezeket az embereket, hogy próbálom elképzelni, hogyan hatnak egy panelprolira.

Szerintem mindkettő siralmas teljesítményt nyújtott.Érzem, hogy hatástalanok!

Így nem lehet választást nyerni.

Szerintem a Fidesz humán erőforrás gazdálkodása abszolút zéró. Kiáll a hótmerev Mikola és azzal az idegesítő fölbugyogó röhincsével fossa a szót, le se lehet lőni. Demeter is olvas a papírjából és darál, Nyitrai Zsolt olyan arcot vág, mintha azonnal elsírná magát, ezek teljesen kontraproduktív dolgok.

Tanítják ezeket egyáltalán beszédeket tartani, mert vészesen nem tudnak.

Az egyszerű embereknek egyszerű mondatokkal nagyon világosan, lassan kell elmagyarázni, elültetni a fejükbe a gondolatébresztő mondatokat. Ha Mikola elkezd a "paradigma-váltásról" hablatyolni, akkor a 4 általánost nagy nehezen elvégző emberek azonnal elvesztik a fonalat és mérgesek lesznek, mint a majom, aki nem tudja mire vélni ha a tükörben meglátja a saját képmását. Ugyanez van a nyugdíjasokkal, náluk még az alul iskolázottság mellé a rossz hallás, a lassúbb fölfogás is párosul, semmit nem értenek a darálásokból.

Amellett az egyszerű idős embereknek apa-komplexusuk is van, félnek, rettegnek, hogy még rosszabb lesz, nekik kell valaki, aki megmondja a "tutit", akibe bízhatnak, akire támaszkodhatnak. Ha megjelenik ott a pulpituson egy suhanc, az eleve kizárt, hogy erőt mutasson nekik.

Rengeteg a tennivaló!

Előzmény: 288
Tamásöccse
  Válasz | 2007. július 09. 05:31 | Sorszám: 289
Ja és megkérdezném a vitainditót, elment már a Gyula? Ha igen, akkor van remény, akár hetven, akár hetvenöt-éves. Mikor a gyurcsány mikrofon nélkül sugta neki, tünj már el, lehet hogy a pódium alatti rajongoójának szólt? S lehet azért volt a Gyulátok, ennyire elnyujtott és kábszeres? Hosszú elnyujtott orgazmus, igaz ez?
Előzmény: 288

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola