Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
Tamásöccse
  Válasz | 2007. július 15. 12:20 | Sorszám: 621
Igen, Krudy Gyula, Öze Lajos, Latinovits, s még sokan mások. Krudynál szent révület, az ősökkel, valami több és nagyobb, mint képzelni tudjuk. Valami nemes és nagy van bennük. Minden elökelő lélek magányos. Itt valahol a sunyi Határ Győzőt éltették, rajonganak érte, lelkük rajta. A középszer alig titkolt gyülöletével és megvetésével, nevette ki és próbálta kicsinyelni Márait, aki sokatmondoan együtt ült és hallgatott Krudyval, egy üveg bor mellett. Hunyady Sándor is értékelte és tudta, mit is jelent Krudy alkoholizmusa. Határ Győző lelke mélyéből gyülölte Márait, szerintem mindent ami nagyobb volt nála, s azért az elég sok van.
Azért jopofi megjegyzés volt.
Az áruló értelmiségre meg annyira tartozik horngyula dicsőitése, hogy hazudtak papiron és versben, hazudtak reggel délben este. Ezzel elárulva váteszi küldetésük, előkészitették a talajt, a mi viruló mutációnak, a baloldali értelmiségnek és katonáknak a pártból.
Előzmény: 594
lacafaca
  Válasz | 2007. július 14. 18:28 | Sorszám: 595
Én láttam, amikor részeg voltam és a tükörbe néztem. Olyankor nagyon "okosnak" képzelem magam.
Előzmény: 594

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola