Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
kaleb
  Válasz | 2007. július 15. 13:43 | Sorszám: 623
"gyufa"

Ez Kállai Gyula beceneve volt. Horn Gyulát tudtommal sose hívták így.

"hazudozott és hazudozik, tehát ebből már lehet arra következtetni, hogy a bátyjával sok minden történhetett, csak az nem, amit gyufa állít."

Ez nem következne akkor sem, ha a premissza igaz lenne. Azért mert én hazudozó vagyok, még nem következi ebből, hogy konkrét állításom is hamis. Amúgy szerintem HGY nem hazudozó.

"Az is nyilvánvaló, hogy nem csak hazudozó bolsi, hanem hazaáruló bolsi is"

Az egyik éppugy nem nyilvánvaló, mint a másik. Sőt: nem is igaz.


"a hovatartozását is nyilvánvalóvá teszed "

A Cölöpök olvasójaként merem állítani, hogy HGY nem zsidó. 44-ben nagyon elvált, ki az, ki nem. Ő tudtommal nem az. Hallottam zsidó klubban is beszélni, ahol ott volz Suchmann is, na ebből is az jött ki, hogy nem zsidó. Szóval ez szerintem vakvágány. (Persze tévedhetek, ez ilyenkor mindig lehetséges, de azért annyit mondhatok, mai infoim szerint nem az.)

"az antiszemitizmust táplálod "

Azt nem kell táplálni, amúgy sem izgatna, mi táplálja és mi nem, és kinél. Egy percig nem fogom elhallgatni véleményemet ilyen hajuknál fogva előráncigált "szempontok" miatt.

Előzmény: 617
pannonpuma
  Válasz | 2007. július 15. 12:05 | Sorszám: 618
Nemcsak hazudott. Hanem a bíróság előtt hazudott! Szerintem lehetne perelni, hamís tanúskodás miatt.
Előzmény: 617

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola