Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Isten éltesse Horn Gyulát!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Isten éltesse Horn Gyulát!
tiszavirág
  Válasz | 2007. október 08. 01:47 | Sorszám: 823
"A közszolgálatnak pedig nem ide-oda alapon kéne működnie, hanem se ide, se oda, lásd BBC"

Ki mondta, hogy nem úgy kellene működnie?!

Persze, hogy úgy kellene működnie, de nem úgy működik!!! Lassan felnő egy nemzedék, aki senki mást nem hall csak a ballibsiket és eleve elrendelésnek tudja, hogy Verebes meg az a malacképű beképzelt szar színész Gálvölgyi osztja az észt például 2 nappal ezelőtt a napkeltében.

Én magam is részt vettem egy olyan tüntetésen, amikor Orbán azt szónokolta, csak azért nem borítjuk föl a TV székházat, mert nem úgy vagyunk öltözve, pedig én nem sajnáltam volna a ruhámat, ha egy kissé piszkos lett volna a borogatástól.

Aztán hazamentünk és azóta sem hallottam hogy követeltük volna a saját pénzünkért a saját részünket!!!!

Előbb adják ide a jussunkat, majd utána egyszer csinálunk egy BBC-t is, de nem ezekkel a szemetekkel.

De követelni nap mint nap kellene!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: 815
kujtorgo
  Válasz | 2007. október 07. 23:13 | Sorszám: 819
Nyilvánvalóan Te ezerszer jobban értesz a témához, de a Metró-t én nem becsülném le. Nagy példányszám, beviszik a munkahelyre, olvassák, kölcsönadják, megbeszélik.
Tudat alatt hat, ezért veszélyes és hatékony.
Előzmény: 815
kingvidor
  Válasz | 2007. október 07. 22:19 | Sorszám: 816
"Én azért annyira nem tartanék a Metro-tól, mert nagyon kevés ember olvassa valójában"

Viccelsz? Utazol metrón reggelente? Mindenki azt olvassa! Szoktam számolni reggelente a kocsiban, tíz közül átlag 4 ember kezében az van. Jártál már nagyobb irodaházakban vagy közintézményekben, ahol reggelente a portán elfogy egy másfélméteres rakás? Nálunk is ez megy, mások is ezt mesélték. Még a jobbosok is azt olvassák, mert ingyen van és miért ne olvassanak bele, aztán háborognak persze a tömény és sunyi propagandán. Nem véletlenül nyomnak milliárdokat ebbe a Metró projektbe sem, az etetés a legfőbb stratégia. A Metrót bagatellizálni struccpolitika, nagyon sok múlik rajta, pont az ingyenessége miatt. Ahogy a földiszóráson is, mert az is ingyen van. Az pedig teljesen nevetséges és hazug állítás, hogy a Fidesz alatt a Fidesz szerepelt túlnyomórészt a médiában és hogy az övék lett volna a média, pont arról van szó, hogy semmi nem volt az övék néhány műsorocskán kívül, ez lett a vesztük is. A módszerváltás óta a média 90%-ban bolsikénzen van, gőzerővel folyik az agymosás, hazudozás és értékrombolás, ez pedig a politikusok sara, nem a népé. Nem kéne minden bűnt a népre hárítani, csak mert érzelmileg át tudják hangolni egy részüket sunyi médiamódszerekkel. BBC? Röhögnöm kell. Az is csak egy szócső, csak az nem fasisztázik, hanem antiterroristázik.

Előzmény: 815

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola