Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » ÖSSZEESKÜVÉS-ELMÉLET

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: ÖSSZEESKÜVÉS-ELMÉLET
A. E.
  Válasz | 2009. július 15. 11:20 | Sorszám: 58
Ne adj olyat a számba, amit nem mondtam...
Ez a legmocskosabb dolog.

"Miután a BBC leadta a műsort és senki sem rettent meg, az angol társadalom támogatta továbbra is a háborút, akkor miért kellett volna megölni? Nekem csak ez a kérdésem. Egyébként meg a kormány bármikor mondhatja, hogy más forrásból származott a tömegpusztító fegyverekről szóló információ - nem Kellytől. Ez esetben Kelly sem cáfolni sem bizonyítani nem tudja, hogy Irakban vannak tömegpusztító fegyverek vagy épp nincsenek. Kelly és BBC mondhat bármit. A dolog mégis csak a kormány kompetenciája. Hogy jön ahhoz egy riporter, hogy ezt cáfolja? Amikor milliomod annyi eszköze sincs kideríteni a valóságot. Amellett, hogy a kormánynak akár jó oka is lehetett Irakot megtámadni. Megállapítani, hogy mi a nemzet érdeke lehetséges, hogy nem olyan egyszerű mint azt sokan gondolják..."


Te valóban sunyi vagy. Nem azt állítom, hogy az iraki háború jogos és helyes volt. Mivel kezdettől fogva elleneztem. Arról beszélek, hogy szerintem lehetett jó okuk a támadásra, amit mi nem ismerünk és lehet nem is fogunk soha.

Na magatokra hagylak onogurral édeskettesben.
Nyaljátok egymás és Szaddam seggét fényesre!

Előzmény: 56

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola