Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Újra Balhé a piliscsabai Pázmányon

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Újra Balhé a piliscsabai Pázmányon
Fluctuat
  Válasz | 2011. január 07. 14:32 | Sorszám: 69
Azért van abban konkrétum néhány.

S most az ünnepek alatt volt módon sokakkal beszélgetni. A következőt hallottam: Mezey kitalálta, hogy hívjanak meg egy tőlünk elszármazott francia filozófust és terjesszék fel a Pázmány díszdoktorának. A francia-magyar filozófus (a neve talán Vértes Miklós?), kiváló otthon, jól ismert. Mezey is ismeri, beterjesztette, felterjesztette, megszervezte, az egyetem elfogadta.

Eljött a nagy nap, Vértes megjelent talárban, elhangzottak a köszöntők, majd jött a laudáció. S vajon ki tartotta a legfontosabb beszédet, a hivatalos és szakmai laudációt? Talán Mezey, aki az egészet kitalálta és megszervezte? Nem, hanem a surmó dékánja, aki annyit ért a filozófiához, mint ebihal a biciklizéshez.

Ráadásul ez a dékán, Bottos, még közre is adta a laudációt az egyetemi honlapon, ami a forrásom szerint kb. olyan, mintha az óvónéni terjesztené elő nézeteit a kvantummechanikáról.

Szóval ez tényleg surmo maximus. Ez a dékán. S egyébként sem hallanai róla mást, mint ilyen faxságokat.

Előzmény: 58
lac1
  Válasz | 2011. január 06. 23:59 | Sorszám: 67
"...miért silány az ún. magyar értelmiség"
Engedd meg. Szerintem...
Előzmény: 58
mpd
  Válasz | 2011. január 06. 14:25 | Sorszám: 61
Eftássam!!!
Odin hozott errefelé!
Hiányzott mán egy normális jogász.
Előzmény: 58
onogur
  Válasz | 2011. január 06. 12:46 | Sorszám: 59
Grűzgott! Hol voltál kilenc évig?
Előzmény: 58

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola