Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Közélet   » Rasszista támadások a magyarok ellen

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Rasszista támadások a magyarok ellen
keresztkem
  Válasz | 2013. március 23. 10:55 | Sorszám: 7
".."Nem követtem el, amivel vádolnak" DE IGEN. Mi érdeke lehet a bár személyzetének hazudni??? "
No, aazért én abban nem lennék oly' annyira bizonyos.Mármint abban, hogy Hetényi azt a bizonyos "szexuális bűncselekményt" valóban elkövette-é avagy sem!
Mert "érdeke" ugyan "innen" lehet hogy nem látszik, de az amerikai HÜLYEDIVAT pénzt szül--a primitív amerikai emberek logikája szerint, és nem csak a' szerint, hanem az ottani joggyakorlat szerint is.Azt, hogy "BÜDÖSNIGGEREZETT" azt már nemcsak hogy el tudom képzelni, de biztosra is veszem--valsz.leg én is ugyanazt tettem volna, ha egy hülye néger pincérpicsa azzal vádolna meg--ártatlanúl--hogy fogdosom a seggét meg a mellét.Oszt' közbe' egy frászt!
A csaj valószínűleg szerette vóna ha megfogdossa, oszt' nem tette, ezér' aztán kitalálta ezt a marhaságot, ezt a mesét.Igy aztán le-büdösniggerezte, amit val. színűleg tényleg nenm kellett volna, mert erre biztosan "berágnak", és megbüntetik.Bár én is ugyanígy tettem volna...sajnos.
keresztkem
Előzmény: 6

Időzóna: CET  

         előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola