Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. március 05. 07:05 | Sorszám: 34
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Az a szellemiség, amit a gondolataid közvetítenek méltóak egy, a történelemből érkező nagy club legnemesebb hagyományaihoz, a mi feladatunk pedig nem is lehet más, mint, hogy ezt a gondolkodásmódot képviseljük, ápoljuk, „öntözzük” gondos kiskertész módjára…-)
Egyébként még érdekességként, amolyan apró fricskaként, még annyit tennék hozzá a mérkőzéshez, a győzelmet rendkívül nagyvonalúan viselő Szivics mester helyett, hogy….
-Kedves Újpesti vezetők, Ti, akik a edzői meghallgatásomon szakmai referenciaként azt a kérdést tudtátok feltenni nekem, hogy melyek egy normál játéktér paraméterei….?
Nos, hát remélem hogy a csapatom játéka, és ez a 0-6 méltó válasz volt a kérdésetekre….-)
Akkor ezzel az aprócska szurka-piszkával ki is bújnék a mester bőréből…-)
Azért tényleg szép játék, a legszebb játék ez a foci, mi szurkolók pedig mindig, minden vereségre keresünk, és rendre találunk is magyarázatot...-)
Itt volt a lilákoknak ez a hatalmas zakó, de az én remek vérlila Pisti barátom, máris talált egy önmaga számára teljesen hihető magyarázatot a méretes zakóra.
Természetesen az összesküvés-elmélet az jelentős szerephez jut a gondolatfüzérében….-)
-Az Ő kedvenc csapata azért kapott ki ily történelmi mértékű arányban, mert egy jól megtervezett fogadási csalás része volt az eredmény….-)

Hát persze Pistikém, hát persze…-)
De ő mondta tovább, hogy

-Tudniillik, most majd minden fogadó a Fradi győzelmére fog számítani, miközben az Ő kicsi Dózsája majd a surranó pályán szépen előidéz egy méretes meglepetést, amitől a fogadóirodák pénztárgépei az erre játszóknak bódult csilingelésbe fognak kezdeni….-)

Azért orvoshoz nem küldtük el, de furin néztünk rá…-)

Na most ma, kedd reggel én még számszerűen nem tippolnék, de ha a hétvégén, egy normális mederben, minden rendkívüli körülményt nélkülöző mérkőzésen nem tudnánk hazai pályán legyőzni ezt a Dózsát, én Fradistaként minden összesküvés-elmélet nélkül, csak a saját csapatomban keresném a hibát.

A mai napunk pedig induljon ezzel a kis videóval, és muzsikával…-) http://www.youtube.com/watch?v=z_Q08cOPqgc

Előzmény: 30

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola