Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. március 11. 09:31 | Sorszám: 88
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Tutus.

Tudom, hogy csak a jó szándék vezetett, de biztos, hogy itt kell beteg lelkületű emberek agymenésével szemetelni?
Nem néztem utána, de ennek annyira bűzös fradimob szaga van már megint…
De még akkor is, ha ezeket a sorokat egy igazi hülye, a bartus jegyzi…
Egyszer ezt már leírtam erről a bartusról, hogy miért kell egy igazi hülye véleményét a napi politikai közbeszédbe emelni a nemzeti oldalon…?
Erre, néhány napra rá, megjelent a boltom előtt valami orosz kucsmában, amit jól a fejébe húzott, gondolom ezzel próbálta álcázni magát, miközben kért kettő db BKV jegyet, és sunyin vizslatott, de az apró rágcsálókra hajazó szemei persze azonnal lebuktatták előttem.
Akkor ott csak azért nem ismertem fel, mert, hitem, és szívem szerint nevelőcélzatú kézrátétet kellett volna alkalmaznom rajta, az pedig lássuk be, hogy a közöttünk lévő tömegbéli különbségből adódóan komoly veszélyekkel járhatott volna, amit nem vállalhattam be, ráadásul nem fért volna össze a szabadvélemény nyilvánításról vallott nézeteimmel…-)

De azért lássuk be, hogy annak van egy bukéja, amikor a kis vamzer Partizán „felszopó” turbó magyar addig megy, mendegél szélső jobb irányba, amíg össze nem találkozik a szélsőbalról közeledő vörös csillagot éltető kis bartussal.
Nem mellékesen, az alatt a kis bartusnak tetsző vörös csillagzat alatt nem Szabó Ferikék, hanem igazi diktatúrák, igazi tömeggyilkosai, igazi diktátorok ontatták emberek tízmillióinak a vérét.
Idehaza olyan „jeles” képviselőik voltak, mint kun béla, rákosi, kádár, és társaik, akik kínoztattak, bebörtönöztettek, kitelepítettek, megnyomorítattak, akaszttattak, majd tettek alkoholistává, egzisztenciálisan lehetetlenné, és a többi, hogy még ma is Ők, és kései hiteseik oszthassák itt az észt.
De azokat a könnycseppeket, sikolyokat, hörgéseket, vércseppeket már sohasem tudják „végképp eltörölni”, mert azok a vércseppek már az idők végezetéig csorogni, csöpögni fognak a vörös csillag mind az öt ágából.
És az emberiség sorstragédiái között nem szelektáló, hanem minden emberi fájdalmakra empátiával tekintő tömegei látják, tudják ezt. Jól tudják, szemben azokkal, akik most a vörös csillagot mosdatják, akik magukat felkent demokrataként határozzák meg, akik önmagukat kiáltják ki toleranciabajnoknak, de igazából a szlogenekkel csak politizálnak, azokkal csak a saját önös, vagy csoportos érdekeiket próbálják érvényesíteni..
Többségük, a leghangosabbjaik igazi ócska hangemberek, oszt pont.

No akkor a gyilkosokról, és az igazi ócskákról ennyit.

A Szabó Ferikéről pedig még csak annyit, anélkül, hogy fogadott prókátora lennék, hogy nem tartoztam vele soha egy falkába, csak egy táborba, de láttam Őt a kezdetektől.
Igazi „farkaskölyök” volt, és méregzöld.
Amit elkövetett az mind az Ő lelkét terheli, megfizette, megfizeti, egy biztos, hogy már élete végéig hordozni fogja tettei következményeit.
De Ő igazi méregzöldként kezdte, az volt mindvégig, és már élete végéig az is fog maradni.
Olyan, akinek még volt kapcsolata a régiekhez is
A legalkalmasabb személynek tartom arra, hogy részt vegyen nálunk a biztonsági feladatok ellátásában, oszt pont.
Aki pedig olyan nehéz feladatot lát el, mint a Fradi rendezvényeinek a biztosítása, (mi már csak tudjuk) annak, azoknak ezért fizetség jár, oszt még egy pont.

Csodálatos Ferencváros, ez a záró pont…-)
Kareszka, gratulálok.-)

Előzmény: 80
tutetem11
  Válasz | 2013. március 10. 07:47 | Sorszám: 82
Ferencváros-Újpest (M1 közvetítés.)
4-1 mackó
2-0 Profikám
2-0 Tutetem11
3-0 ElBandi
4-0 Lundqvist
x-x Karesz71
3-1 Halder/Turáni
5-1 Góbé
1-1 Jegemac
x-x Onogur
2-0 Auróra
x-x Tankcsapda
0-1 Gulyaaa
Előzmény: 80

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola