Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
tutetem11
  Válasz | 2013. március 11. 09:53 | Sorszám: 90
Jó reggelt. Látod Profikám. Többek közt ezért is szemeteltem be hogy egy ilyen pompás kis írást fogalmazz meg nekünk.
A másik ok: Mindenki látókörébe bekerüljön egy lázas, beteg elme agymenése. Sajnos azt gondolom hogy valóban egyre mélyebb a szakadék és tudom hogy nem miattunk.
Lényeg a lényeg:

Isten, Haza Család, Ferencváros:-)

A tegnapi meccsről: egy érdekes szösszenetet osztok meg veletek hátha nem figyeltetek fel rá, lévén faternak sem tűnt fel a tv-n keresztül.
Történt Kabát részéről egy ütés amiért járt volna a második sárga lap ezzel együtt a kiállítás. Ehelyett hiába feküdt a földön egy darabig Gyömbér a jó Solymosi le sem szarta. MAjd miután észrevette hogy vérzik az arca akkor leparancsolta a pályáról , és ez idő alatt a Gyömbér által üresen maradt területen bevittek egy támadást amiből a már kiállítás alá került Kabát lőtte az egyenlítő gólt...
Puhl meg lejegyzi a 3. félidőben hogy hibátlan játékvezetés volt. Nálam ez mérkőzés eredményét befolyásoló hiba. Szerencsére a népsport is leírta ugyanezt kivételesen.
Most ilyenekről hogy Dragót egyből lezavarták egy ilyen ugrás közbeni hátraütésért, Heinz esetét meg sem említem.

Előzmény: 88

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola