Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. március 12. 22:46 | Sorszám: 115
No ha jól látom, az MLSZ elővette a nádpálcát és suhogtak a körmösök…
A büntetésre számítani lehetett, a mértékét egy hangyányit elméretezettnek találom, főleg azt a zártkapura vonatkozó záradékát...
Annyit mindenképpen elmondhatunk, hogy a FIFÁ - hoz képest, az MLSZ illetékesei még igazán kreatívan megengedőnek bizonyultak.
Legalább nem akasztatnak…
Egyébként tudvalevő lehetett minden „piromán” értelmi szerző számára, hogy kétszeresen is a tűzzel játszanak….-)
Ugye a több száz „tűz” ára, és a kalkulálható szövetségi büntetés.
Remek szendvics, két nem csekély kiadás közé egy csodálatosan egyedülálló nagyon bitang, alig felejthető látványos, emlékezetes kulissza a jó öreg Szentélytől való elköszönéshez.
Az eredmény pedig igazi csiki - Csuki(cs)…-)
A látványt illetően csupán annyi hiányérzet maradt bennem, hogy a régi B-Közép által az Argentin VB után átvett, és meghonosított pénztárgépes szerpentineső elmaradt, speciel nekem, az még nagyon hiányzott…-)

Tehát semmi gond, megvolt a búcsú buli, kimulathattuk, kiünnepelhettük magunkat, megadtuk a módját, de aki „éjszaka úr, az nappal is legyen az”.
Most nekünk szurkolóknak szépen össze kellene kalapozni a büntetés árát, és a jövőre való tekintettel, amennyiben az MLSZ, és a nemzetközi szövetségek versenyrendszereiben szeretnénk tudni a csapatunkat, hát akkor néhány nagyon fontos döntést tényleg meg kellene végre hozni a szurkolás külsőségeit illetően, vagy nem, de akkor semmi sirám, mert az akkor olyan lesz számunkra mint széllel szemben vizelni…-(

Lehet dönteni, hogy ki mit szeretne, mit tart bátorságnak…
Kellő formát választani a csapat támogatásához sok szempontból szembenézve saját magunkkal is miközben megtartjuk a hangerőt, vagy még emelve is azt…
Vagy pedig marha nagy verbális bátorsággal tovább mocskolni mindenkit, ellenfelet, azok szurkolóit, játékvezetőket, vagy mint nagyon sokan megteszik, még a mi címeres mezünket viselő játékosokat, és felmenőiket is…
És nem a megfelelési kényszer miatt, nem, nagyon nem.
Magunk miatt, az emberség miatt, és a csapatunk miatt.
És nem szeretném én szentek kórusává alakítani a mi szurkolótáborunkat, nem én
Csak leírtam az opciókat, ahogyan én gondolom.
Aki ezért most majd a pokolba kíván, ám tegye, ha esetleg akadnak olyanok akik majd gyávának tartanak, ám tegyék, hiszen nem én számítok, hanem csakis az FTC, és hogy folytatódjon tovább a…

Hol volt, hol nem volt, volt egyszer, hogy Budapest IX kerületében, a Franzstadtban, összedugta néhány polgár a fejét, és eldöntötték, hogy alapítanak egy clubot, amelynek pediglen a Ferencvárosi Torna Club nevet adják, és…...........

Szerintem sokan, nagyon sokan szeretnénk, ha az a réges-régen kezdődött történet, a legendás elődökhöz méltó módon íródnia általunk is tovább, tegyünk ezért, csak a mi döntésünkön áll…

Ennyit szerettem volna hevenyészetten ezzel a mai büntetésünkkel kapcsolatban elmondani.

Jó éjszakát kívánok, áldás, békesség.

Előzmény: 114

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola