Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. március 27. 09:43 | Sorszám: 187
Én csak a magyar foci jelenlegi egésze alapján próbáltam nézni a problémáinkat, az egyéni értékelésbe ezért szándékosan nem is mennék bele.
Voltak helyzeteik a törököknek, voltak, biztos így volt, nem kételkedem a szavadban…
Volt labdabirtoklási arány, meg mifene…
És?
Mostanában még a Barca sem nyeri meg minden meccsét még az állandónak nevezhető labdabirtoklási fölénye ellenére sem.
Én az ismétlések(alig mutattak Török lehetőségeket), és a második félidő alapján csak azt tudom mondani, hogy nekünk is volt legalább négy orbitálisan nagy lehetőségünk, és én a második félidő alapján végig nyerhetőnek éreztem ezt a tegnapi meccset.
Például éppen a kihagyott hatalmas ziccer után kaptuk azt a nevetséges két méterről befejelt gólt…-(
Királynak el kellett volna söpörni annál a fejesnél labdástól a csatárt, szerintem.
Ennyi.
Én csak annyit szerettem volna elmondani, hogy már a jelenlegi állományunkkal is lehetnénk sokkal jobbak, sokkal masszívabbak.
No jó tudom, vannak korlátok, amelyeket csupán ezzel a kerettel, azzal a jelenleg rendelkezésünkre álló kéttucatnyi válogatott képességű játékossal még a legoptimálisabb esetben sem léphetnénk át, de a rendszerhibákra való racionálisabb odafigyeléssel ez a Román, és ez a Török válogatott most igenis verhető lett volna.
Szerintem.
Előzmény: 184
mackó
  Válasz | 2013. március 27. 09:28 | Sorszám: 185
És még valami:
- A tegnapi Hajnal, Dzsudzsák és Koman a Fradiba nem fért volna be.
- Jelenleg a legjobb magyar játékos (Huszti) miért nem lehet válogatott?
Előzmény: 184

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola