Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
mackó
  Válasz | 2013. április 03. 08:51 | Sorszám: 233
Sokan nem értik, hogy miért tiszteli Monizt sok Fradi érzelmű szurkoló Istenként. Ebből a gondolatmenetből is levezethető. Tökéletesen testesíti meg egy edző hozzáállását a Csapathoz, a taktikához, az elvégzendő munkához, s nem utolsó sorban a szurkolókhoz. Nem megfelelni vágyás hajtja, hanem tiszta szívéből azt csinálja és azt mondja, ami jó a Csapatnak, jó a magyar labdarúgásnak, jó a szurkolónak. Ezért kell nekünk Moniz és egy olyan vezetés, ami nem tűri a pirruszi győzelmeket, majdani haszonlesőket stb. És most úgy látom, tökéletesen egymásra talált a Fradi családján belül minden egyes szereplő.
Előzmény: 227
profikám
  Válasz | 2013. április 03. 07:36 | Sorszám: 229
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Na most.
Amit leírok nagyon nagy szerénységgel teszem, és még akkor is kérlek, hogy kezeld a helyén.
Ha hiszed, ha nem hiszed, tegnap késő este, az én legjobb jó, jó barátom, jegemackó a telefonban, éppen hasonló kérdéseket feszegetett, és én, szinte szóról szóra ezeket a válaszokat, és indokokat találtam az eligazolásos „félelmeire” életszerűen gondolkodva megtalálni, mint amit Moniz mestertől ide idéztél, miközben nem olvastam ezt az Ő nyilatkozatát.
Tehát mi ebből a tanulság?
Az, hogy a labdarúgás tényleg nem egy bonyolult játék, de annyira nem az, hogy még egy hozzám hasonló, egyszerű gondolkodású hajdúsági kondás paraszt, is megértheti…-)
Főleg akkor, ha egy klub életében, egyszer csak, mint egy varázsütésre csiribi - csiribá, minden személyes, és tárgyi döntés a jövő, az építkezés, a minőségi előrelépés irányába mutat…-)
Tehát esetünkben most elmondhatjuk, hogy szerencsére nem varázslat, nem valamiféle szemfényvesztés, esetleg ábránd, vagy délibáb áldozatai vagyunk, nem.
Nem, mert az általunk,(akiknek az FTC sorsa fontos) a klub körül naponta megtapasztalható történései sokkal, de sokkal többet ígérnek.
Csak remélni tudom, hogy ez, mostantól már nagyon sokáig így is marad, és mégegyszer nem kerülünk olyan kényszerhelyzetbe, hogy ezen, számunkra, szurkolók, és szimpatizánsok számára nagyon pozitívan ható edzői elgondolásokat felül kelljen írni.

Előzmény: 227

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola