Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
mackó
  Válasz | 2013. április 09. 08:46 | Sorszám: 260
És még egy kósza gondolat:
Teljesen lehetetlen, hogy irányított sorsolás legyen. Az teljesen lehetetlen, hogy a Ferencváros nagyságrendekkel nagyobb büntetést kap egyfajta "bűnért". Az teljesen lehetetlen, hogy visszaesők legyünk nap mint nap. Az teljesen lehetetlen, hisz ki sem esünk semmiből... Az teljesen lehetetlen, hogy az ellenünk elkövetett bűnök, szabálysértések, hibák megtorlásra nem találnának legalább feleakkora módon, mint azt teszik ellenünk.
Az teljesen lehetetlen, hogy irányított bíróküldés legyen ebben a csodálatosan működő, tiszta és erkölcsös MLSZ-ben. Az meg teljességgel lehetetlen, hogy minden magára valamit is adó orgánum ne a nevünket használná fel egy kis olvasottság növelésre, ne velünk adná el szánalmas portékáját, miközben hatalmasat rúgnak belénk.

A fent említett események - amennyiben a valósághoz bárminemű hasonlóságot is mutatnának - pusztán a véletlen műve.

Előzmény: 257
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 09. 08:38 | Sorszám: 259
Egyszerre írnék barátom mind 2 írásodra.
Hali meccs..
Hát valahogy ez nem jött össze.. De az X reális volt.
Ezen a talajon a mi Futballista fiaink csak szenvedtek.
A színész hali meg dobálgatásban világbajnok volt...
Sperma Szabó Sanyi működése nálam kritikán aluli volt..
A szurkolói megnyilvánulás...
Nem szentek a mieink. Ezt mind tudjuk. De képesek változni és én pl. látok változást. 5-6 éve egy huhogást nem hallottam... És a Halinál a Huhogás egyenlő a Cigányozással..
Nem drágáim nem, Utóbbi csakis tény megállapítás..
Moniz kirohanása meglepet.. De még jobban Rab Tibi szereplése a Harmadik Celeb Félidőben.. Remélem Profi nem látta... Mert én garantált sok jót és szépet nem mondanék neki ha találkoznék vele szemtől szemben...

Ligakupa..
Kubatov írta Facebookon, tényleg sorsolták. A 2 klub jelenlétében. Nem volt mákunk, ennyi... Ez a történet.. A többibe nem gondolnék bele, mert nem gondolnám csak Fortuna nagyságos asszony keze van benne...
De ha mi vagyunk a "hazai" csapat, akkor a "vendégeknek" adnék 500 jegyet. Érezzék a törődést...
És én pedig elkezdek gyakorolni az Eső táncra

Előzmény: 257
mackó
  Válasz | 2013. április 09. 08:28 | Sorszám: 258
(Miért nem az MLSZ közli elsőként?)

Egyébként meg egyszerűen győzni kell. A Ligakupa győzelméért járó 10 millió forint felét már úgyis beszedték tőlünk büntetés formájában, a másik felét meg a bajnokság végéig önként és dalolva visszaszolgáltatjuk a vízfejnek. Csak szólnak, hogy éppen miért.

Előzmény: 257

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola