Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 13. 14:24 | Sorszám: 304
Utána néztem.
Hetényi "nem kimondva" a balhéja miatt lett kirakva.
Így maradt a 3 kapus. A vén Szuper, a Tehetséges Bálizs és a kérdőjel, Rajna...

Szuper: Elismerem és szerintem mindannyian, a magyar válogatott valaha volt legjobb kapusa. (még ha az USA szerőpdései miatt néha nem tudott jönni a válogatottba).
DE, 33 éves.... Nem mai csirke... És kapusoknál a reflex nevű dolog elég erősen játszik...

Bálizs: Mivel követem a Sapa AV19 EBEL meccseit, ismerem mikre képes. Hatalmas tehetség. De méltatlanul bánnak vele a válogatottban.. (Az edző megmondta neki első edzése után nem lesz válogatott keret tag, aztán mégis...No komment...)

És itt jön Rajna...

Fiatalabb korában nem volt kutya ütő, eredményei után most sem az. De ő elkövette azt a mérhetetlen nagy hibát, elment Fehérvárra védeni.. Ahol az U20as csapat kapuját védi.. És néha néha a padra leülhetett az EBEL csapatnál..

Az ő bent tartása nekem talány... Igaz alternatíva nincs, de ha ne adj isten Szuper megsérül (korából adódóan bármikor megtörténhet..) és Bálizs nincs formában (fiatal, megeshet..) akkor én személy szerint a balhéjával együtt is jobban örülnék egy Hetényinek a kapuban mint Rajnának.
De esküszöm, megcáfol a teljesítményével, megkövetem.

Előzmény: 301

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola