Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. április 13. 23:01 | Sorszám: 306
Szenvedtünk, hej de szenvedtünk.
Hátul érthetetlen rövidzárlatok, elől a lehetőségek túljátszása, és a legnagyobb ziccerekben is koncentrációhiány.
Nem jól van ez így, mert lesznek nehezebb, sokkal nehezebb ellenfeleink is, veszélyesebb támadókkal, és elől kevesebb, sokkal kevesebb lehetőségekkel.
Mikor lehetne a „gyilkos ösztönt” fejleszteni, ha nem egy ilyen ellenfél ellen?
Még szerencse, hogy a Dani toppon van.
Hogy klasszikust idézzek Ő nem áll neki „buzizni”…..-)
Lényeg, a lényeg, a győzelem, és ma estétől már csak a CSZKA elleni meccs számít.

Levivel nem az életkora a gond szerintem, 32-33 évesen még hokiban sem öreg egy kapus.
Sokkal inkább az egyéves kihagyás, azt érzem gondnak.
Egyhónapos felkészüléssel a háta mögött, most csak két opciót tudok elképzelni arra az esetre, ha Ő védene.
Összejön számára minden, és akkor ihletett állapotban fog védeni, vagy teljes betli.
A sajtóban fellelhető információkon túl nincs semmilyen információm Hetényi ámerikai ügyéről. De szerintem, ha ott valaki igazán komoly balhét csinál, akkor nem engedik olyan könnyen csak hussss, elröppeni.
Erre jó példával szolgálhat a befolyásban nem szűkölködő kis kanos francia, Straus Kahn esete, és mégis, ha volt, ha nem volt politikai szál, jól meghurcolták…

Nem tudom, nem ismerem a döntés hátterét, hogy végül miért maradt ki, de ha arra jó volt, hogy a történtek ellenére behívják a keretbe, akkor ez a kurta furcsa elköszönés számomra minimum érthetetlen.
De azt sem értem, hogy a dunaújvárosi fiatalok miért nem kaptak most, egy hazai rendezésű VB-n lehetőséget, hihetetlenül sokat jelenthetett volna a fejlődésük szempontjából.
De ezek csak az én egyéni „cociális” problémáim, meglátásaim, a döntések, és a felelősség pedig a Kapitányé, tehát legyen a dolgom szerint, és Hajrá Magyarok.

Előzmény: 304

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola