Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. április 20. 07:15 | Sorszám: 354
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Megint nagyot, hatalmasat küzdöttünk, tényleg minden játékosunk kitette szívét lelkét, láthatóan mozgósította minden erőtartalékát.

Igazi CSAPAT voltunk.

Pontosan úgy éreztem én is, ahogyan Spiller meg is állapította, hogy alig volt különbség (szerinte úgy egyébként is egyre kevesebb) a két válogatott között.
Hát igen, talán ettől még fájóbb is ez a vereség.
Az, hogy hasonló kiélezett küzdelemre tudjuk késztetni most már visszatérően ebben a drága sportágban a sokkal, de sokkal jobb háttérrel rendelkező olaszokat, és más, adottságokban előttünk járó nemzeteket is, az mindenképpen a mi válogatottunkat, a hazai hokiban dolgozók hozzáértését, elkötelezettségét dicséri.
Ez van, ennyire elég.
Az olaszoknak valósággal bombaként csapódott egy éppen olyan lövése a kapunkba, amilyen Vas Marcinak a végén elakadt Dennisnek ( a komisznak) a mamuszában.
Ha csak pár centivel magasabb Marcinak az a lövése a végén, akkor az is védhetetlen, és csattanó…
Ennyi.
Azért nem szeretnék nagyon realista sem lenni, mert a sport, a versengés attól is szép, varázslatos többek között, hogy lehetőséget ad, hogy képes felülírni előzetes esélyeket, akár mérkőzés közben megváltoztatni, átalakítani az erőviszonyokat, hogy aztán meglepetések születhessenek.
Ez nekünk sajnos most még kétszer egymás után nem adatott meg.
Sajnálom, rettentően sajnálom én is.
Az olaszoknak pedig csak gratulálni tudok, megérdemlik.
Mert egy szerintem, a világon egyedülálló szurkolótábora által támogatott, kiválóan küzdő hazai válogatott otthonában tudtak eredményesek lenni.
Ez pedig pestiesen szólva lássuk be, nem semmi,
„hanem, nagyon is valami…”, örökbecsű Besenyő Pista bácsink után szabadon.

Előzmény: 353

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola