Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. április 28. 20:10 | Sorszám: 419
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Naná, hogy éppen az az eredmény született, amitől féltem, amit képtelen voltam még csak a tipp erejéig is leírni…
Hátrányba kerülni sohasem jó, de rögtön az ellen legelső támadásából az első minutumban, hát az egészen biztosan nem lélekemelő.
Az első félidő helyzetei alapján mégis simán fordíthattunk is volna.
Sőt, fordítani is kellett volna.
De olyan, akkora ziccereket hibáztunk el, hogy csak na.
Aztán a második félidőben már a helyzetek kihagyása sem jelenthetett gondot, hiszen teljesen visszaesett a játékunk, a Videoton kontrái pedig egyre többször ültek.
Mint minden mérkőzést, ezt is lehetne elemezgetni reggelig, de az eredményen az sem változtatna, ismételten az a csapat győzött, amelyik legalább egy gólt rúgott, szemben az ellenfelével.
Ma a Videoton rúgta azt az egy gólt, mi pedig már megint nem találtunk be, tehát csak gratulálni tudok a győztesnek.
A Játékvezető ténykedését most nem értékelném, számomra már az érthetetlen volt, hogy a hétközi remeklése után Ő vezette ki a csapatokat a kezdéshez.
Fáj a vereség, hát persze, hogy fáj, ez csak még sötétebbre festette felettem azokat a felhőket amelyek pénteken szakadtak rám, de ez már tényleg legyen az én egyéni cociális problémám.

Jó éjszakát kívánok, áldás, békesség.

Előzmény: 414
profikám
  Válasz | 2013. április 28. 20:10 | Sorszám: 418
Szervusz.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros.

Naná, hogy éppen az az eredmény született, amitől féltem, amit képtelen voltam még csak a tipp erejéig is leírni…
Hátrányba kerülni sohasem jó, de rögtön az ellen legelső támadásából az első minutumban, hát az egészen biztosan nem lélekemelő.
Az első félidő helyzetei alapján mégis simán fordíthattunk is volna.
Sőt, fordítani is kellett volna.
De olyan, akkora ziccereket hibáztunk el, hogy csak na.
Aztán a második félidőben már a helyzetek kihagyása sem jelenthetett gondot, hiszen teljesen visszaesett a játékunk, a Videoton kontrái pedig egyre többször ültek.
Mint minden mérkőzést, ezt is lehetne elemezgetni reggelig, de az eredményen az sem változtatna, ismételten az a csapat győzött, amelyik legalább egy gólt rúgott, szemben az ellenfelével.
Ma a Videoton rúgta azt az egy gólt, mi pedig már megint nem találtunk be, tehát csak gratulálni tudok a győztesnek.
A Játékvezető ténykedését most nem értékelném, számomra már az érthetetlen volt, hogy a hétközi remeklése után Ő vezette ki a csapatokat a kezdéshez.
Fáj a vereség, hát persze, hogy fáj, ez csak még sötétebbre festette felettem azokat a felhőket amelyek pénteken szakadtak rám, de ez már tényleg legyen az én egyéni cociális problémám.

Jó éjszakát kívánok, áldás, békesség.

Előzmény: 414

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola