Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
Lundqvist
  Válasz | 2013. április 30. 20:53 | Sorszám: 427
Szervusz Barátom!

Elnézést a pár nap eltűnésért.

A meccsről... Nem értem... Nem értem és Nem értem..
Nem értem profi játékosok hogy tudnak kb 45%os teljesítmény romlást produkálni 4 nap alatt...

Böde sajnos önmaga árnyéka... Józsi alibi a köbön...
A többiek hozták a maguk szintjét, természetesen sajnos szokásához híven egy ember nem.. Leo..
Nem bííírom azt amikor 1 az 1ben kis híján taccsot rúg...
Következő meccsen meghülyít mindenkit..

De mivel mi nem tágítunk a következő hazain is ott a helyem.
Ugyanúgy Imádom a fiainkat, de ez méltatlan teljesítmény volt..

A meccs után találkoztam pár "kocka" barátommal.
Egyik Kárpátaljai barátommal tartottunk haza az éjszakai vonattal.. És sikerült 2 nagyszájú Vidistába belefutnom.
Kellemes diskurzus volt

Lehiggadva a "bundát"magamban is lezártam hogy nem tudnám elképzelni, 3 ember miatt. Somália, Böde és Ricardo...

De komolyan kezd zavarni Ricardo csere taktikája...
Elhiszem nincs "minőségi" játékosunk a padon.. De Ha nincs más Dobjuk be Holmant, Oroszt.. De ne Kleint a csatársorba.. labda felé repül már zokog...

Előzmény: 423
mackó
  Válasz | 2013. április 30. 12:06 | Sorszám: 426
Barátom, most jut eszembe, vasárnap a mérkőzés alatt még hívni akartalak:
A két csillagunkról van szó. Említetted, hogy a pályára kivetített képről rendszeresen "lefelejtik" a minket megillető jelzést, s ráadásul a stúdióban körbeforgó állványzatról is eltüntették, pedig régebben legalább ott feltüntették. Némi gyógyírként közlöm, hogy a stúdióban lévő címerünkön újra megjelent, igaz, a pályán maradt a régi "trend".
Előzmény: 423
mackó
  Válasz | 2013. április 30. 08:52 | Sorszám: 425
Nem akarok elemezni. A játék minden elemében jobbak voltunk, de mint szokták volt mondani, gólban mérik a különbséget. Abban meg a 45. másodpercben szerzett találattal ők győztek. Nagyon fáj, a Fradi-szív nem segített, pedig a sajátom is kitettem volna a pályára egy nyavalyás gólért.
Megbeszélt eredmény: aki látta ezt a meccset, ilyet tiszta szívből nem mondhat. Van az úgy, hogy semmi sem jön össze, a vasárnapi mérkőzésen ennek lehettünk szemtanúi.
Előzmény: 423

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola