Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. június 21. 23:33 | Sorszám: 556
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Most szándékosan nagyon okos, és bölcs megállapításra fogom ragadtatni magam….-)
Az ellenfelek adottak, és mivel a bajnokság természete már csak olyan, hogy minden ellenféllel oda-visszavágó alapon meg kell mérkőzni, ezért ez, éppen ez, ebben a sorrendben kisorsolt párosítás a létező legjobb most a számunkra….-)
A csapatunk gerince adott, azon néhány további minőségi játékos igazolásával csak még tovább javíthatunk.
Ezek a játékosok már túl vannak egy közös kemény téli alapozáson, sok sérüléstől, és feleslegesen begyűjtött eltiltástól is sújtva, már lejátszottak egy tavaszi szezont egymás mellett, ismerik egymás erőségeit, gyengéit, ezt a csapatot már tavasszal sem, függetlenül az eredménytől, sem focizta le, egyetlen ellenfele sem.
És most itt lesz a lehetőség néhány poszton tovább erősíteni a kereten, és minden zavaró körülmény nélkül a téli után, egy teljes értékű nyári felkészülést is végigdolgozni.
Azt hiszem, nem földtől elrugaszkodott elvárás a részemről, részünkről, ha előrelépést várok, várunk, főleg eredményességben a csapattól.
Tehát én a Fradikánk felől ma nyugodt voltam, sorsolás ide, vagy oda.
Ami felkorbácsolt indulatilag, az inkább a kormány, a kormánypártok, és a jobbik.
A múlthéten már halasztottak egyet ezen a földtörvényszavazáson.
Ma, amikor végre a kormányerők, és a teljes lakosság, egy 9-éves kálvária, három kemény év, közösen, sok lemondással megharcolt küzdelem végére érve, és egy nem is kis eredményt elérve végre ünnepelhetett volna egy hangyányit, némi sikerélményhez juttatva ez által sokakat a közös áldozatvállalás eredményeként, hogy végre kikerült hazánk az unió pénzügyi eljárása alól….
Hát nem.
Tényleg nem volt senki, aki legalább még egy héttel eltolta volna ezt a mai parlamenti szavazást, hogy legalább a hétvége felhőtlenül csak erről a hírről szóljon?
És ne a bárki által előre borítékolható, az ellenzék egy, egyetlen egy kampánylehetőséget a világért sem kihagyni kész újabb bohóckodásáról?
A Vona zsebre dugott kézzel az ülést vezető Elnök mögött, mint egy 19-es proletár, na és az a Novák nevű, na hát Ő a kedvencem, Istenem amikor a Tom betakarta de szép látvány volt…
Na Ő aztán a legfontosabb szem volt már megint a láncban, Ő a rózsadombi turbóparaszt, Ő aztán tud mindent a magyar parasztokról is.
Gyerekek.
Csak csendben mondom.
Ha a magyar parasztoknak valami komoly gondjuk lett volna ezzel a törvénytervezettel, akkor ma több ezer traktor állt volna a parlament előtt, ez pedig higgyétek el nekem.
Hatalmas győzelem volt ez a mai Vona, gratulálok.
A MIÉPET kiátkozták ebből az országból, pedig ez a vegyes brigád ami váltotta, nemzeti radikalizmusban, és nemzeti romantikában még a MIÉP cipőfűzőjéig sem ér fel, és ez az én egyéni szubjektív véleményem.
Ez a parlamenti kép ott az Elnöki emelvényen, ez okozott ma fejfájást nekem nem az embéegy sorsolása, de ez mindennél nagyobbat.

Ehhh, de hagyom is a Nemzeti Romantika jegyében, inkább szóljon egy jó kis Mobil. http://www.youtube.com/watch?v=jHIFpYgOH7Q

Jó éjt kívánok áldás, békesség.

Fáradt vagyok, nem igazítgatom tovább olyan, amilyen….-)

Előzmény: 552
profikám
  Válasz | 2013. június 21. 23:00 | Sorszám: 554
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Most szándékosan nagyon okos, és bölcs megállapításra fogom ragadtatni magam….-)
Az ellenfelek adottak, és mivel a bajnokság természete már csak olyan, hogy minden ellenféllel oda-visszavágó alapon meg kell mérkőzni, ezért ez, éppen ez, ebben a sorrendben kisorsolt párosítás a létező legjobb a számunkra….-)
A csapatunk gerince adott, azon néhány további minőségi játékos cserével csak még tovább javíthatunk.
Ezek a játékosok már túl vannak egy közös kemény téli alapozáson, sok sérüléstől, és feleslegesen begyűjtött eltiltástól is sújtva lejátszottak egy tavaszi szezon egymás mellett, ismerik egymás erőségeit, gyengéit, ezt a csapatot már tavasszal sem, függetlenül az eredménytől sem focizta le egyetlen ellenfele sem.
És most itt lesz a lehetőség néhány poszton tovább erősíteni a kereten, és minden zavaró körülmény nélkül a téli után, egy teljes értékű nyári felkészülést is végigdolgozni.
Azt hiszem, nem földől elrugaszkodott elvárás a részemről, részünkről, ha előrelépést várunk, főleg eredményességben a csapattól.
Tehát én a csapat felől jelenleg nyugodt voltam ma sorsolás ide, vagy oda.
Ami felkorbácsolt indulatilag, az inkább a kormány, és a kormánypártok.
A múlthéten már halasztottak egyet ezen a földtörvény szavazáson.
Ma, amikor végre a kormányerők, és a teljes lakosság, egy 9-éves kálvária, három kemény, közösen, sok lemondással megharcolt küzdelem végére ért, és egy nem is kis eredményt elérve végre ünnepelhetett volna egy hangyányit, némi sikerélményhez juttatva az által, hogy a közös áldozatvállalással végre kikerült hazánk az unió pénzügyi eljárása alól.
Tényleg nem volt senki, aki legalább még egy héttel eltolta volna ezt a mai parlamenti szavazást, hogy legalább a hétvége felhőtlenül csak erről a hírről szóljon, és ne a bárki által előre borítékolható, az ellenzék egy, egyetlen egy kampánylehetőségről a világért sem lemondani kész újabb bohóckodásáról?
A Vona zsebre dugott kézzel a ülést vezető Elnök mögött mint egy ócska 19-es proletár, na és az a Novák nevű, na hát Ő a kedvencem, Istenem amikor a Tom betakarta de szép látvány volt…
Na Ő aztán a legfontosabb szem volt már megint a láncban, Ő a rózsadombi turbóparaszt, Ő aztán tud mindent a magyar parasztokról is.
Gyerekek.
Csak csendben mondom.
Ha a magyar parasztoknak valami komoly gondjuk volna ezzel a törvénnyel, akkor ma több ezer traktor állt volna a parlament előtt, ez pedig higgyétek el nekem.
Hatalmas győzelem volt Vona gratulálok.
A MIÉPET kiátkozták ebből az országból, pedig ez a vegyes brigád nemzeti radikalizmusban, és nemzeti romantikában még a MIÉP cipőfüzőéig sem ér fel, és ez az én egyéni szubjektív véleményem.
Ez a parlamenti kép ott az Elnöki emelvényen, ez okozott ma fejfájást nekem nem az embéegy sorsolása, de ez mindennél nagyobbat.
Pedig lehetne másképpen, jobban is.

Ehhh, de hagyom is a Nemzeti Romantika jegyében inkább szóljon egy jó kis Mobil.

Jó kívánok az esetleges idetévedőknek, áldás, békesség. http://www.youtube.com/watch?v=jHIFpYgOH7Q

Előzmény: 552
Lundqvist
  Válasz | 2013. június 21. 15:50 | Sorszám: 553
Sajnos nekem a vidi meccs 100% kiesik, épp akkor jövök vissza szabadságról, és nem tudom elintézni. A többi meccsből 3 tuti kint vagyok 4 kérdéses. De a dátumok tudatában intézem a szabadságot
Előzmény: 552

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola