Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. június 21. 23:17 | Sorszám: 555
Szervusztok.
Mindörökké Magyarország, és Ferencváros!

Most szándékosan nagyon okos, és bölcs megállapításra fogom ragadtatni magam….-)
Az ellenfelek adottak, és mivel a bajnokság természete már csak olyan, hogy minden ellenféllel oda-visszavágó alapon meg kell mérkőzni, ezért ez, éppen ez, ebben a sorrendben kisorsolt párosítás a létező legjobb most a számunkra….-)
A csapatunk gerince adott, azon néhány további minőségi játékos igazolásával csak még tovább javíthatunk.
Ezek a játékosok már túl vannak egy közös kemény téli alapozáson, sok sérüléstől, és feleslegesen begyűjtött eltiltástól is sújtva, már lejátszottak egy tavaszi szezont egymás mellett, ismerik egymás erőségeit, gyengéit, ezt a csapatot már tavasszal sem, függetlenül az eredménytől, sem focizta le, egyetlen ellenfele sem.
És most itt lesz a lehetőség néhány poszton tovább erősíteni a kereten, és minden zavaró körülmény nélkül a téli után, egy teljes értékű nyári felkészülést is végigdolgozni.
Azt hiszem, nem földtől elrugaszkodott elvárás a részemről, részünkről, ha előrelépést várok, várunk, főleg eredményességben a csapattól.
Tehát én a Fradikánk felől ma nyugodt voltam, sorsolás ide, vagy oda.
Ami felkorbácsolt indulatilag, az inkább a kormány, a kormánypártok, és ajobbik.
A múlthéten már halasztottak egyet ezen a földtörvényszavazáson.
Ma, amikor végre a kormányerők, és a teljes lakosság, egy 9-éves kálvária, három kemény év, közösen, sok lemondással megharcolt küzdeleme végére érve, és egy nem is kis eredményt elérve végre ünnepelhetett volna egy hangyányit, némi sikerélményhez juttatva ez által annak, hogy a közös áldozatvállalás eredményeként végre kikerült hazánk az unió pénzügyi eljárása alól….
Hát nem.
Tényleg nem volt senki, aki legalább még egy héttel eltolta volna ezt a mai parlamenti szavazást, hogy legalább a hétvége felhőtlenül csak erről a hírről szóljon?
És ne a bárki által előre borítékolható, az ellenzék egy, egyetlen egy kampánylehetőséget a világért sem kihagyni kész újabb bohóckodásáról?
A Vona zsebre dugott kézzel az ülést vezető Elnök mögött, mint egy 19-es proletár, na és az a Novák nevű, na hát Ő a kedvencem, Istenem amikor a Tom betakarta de szép látvány volt…
Na Ő aztán a legfontosabb szem volt már megint a láncban, Ő a rózsadombi turbóparaszt, Ő aztán tud mindent a magyar parasztokról is.
Gyerekek.
Csak csendben mondom.
Ha a magyar parasztoknak valami komoly gondjuk lett volna ezzel a törvénytervezettel, akkor ma több ezer traktor állt volna a parlament előtt, ez pedig higgyétek el nekem.
Hatalmas győzelem volt ez a mai Vona, gratulálok.
A MIÉPET kiátkozták ebből az országból, pedig ez a vegyes brigád ami váltotta, nemzeti radikalizmusban, és nemzeti romantikában még a MIÉP cipőfűzőjéig sem ér fel, és ez az én egyéni szubjektív véleményem.
Ez a parlamenti kép ott az Elnöki emelvényen, ez okozott ma fejfájást nekem nem az embéegy sorsolása, de ez mindennél nagyobbat.

Ehhh, de hagyom is a Nemzeti Romantika jegyében, inkább szóljon egy jó kis Mobil.

Jó éjt kívánok, áldás, békesség.
http://www.youtube.com/watch?v=jHIFpYgOH7Q

Előzmény: 553

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola