Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. június 28. 09:05 | Sorszám: 608
Én nem tudom, hogy ebben a kérdésben mit lehet még így utólag elérni, de a magam részéről, amit éppen most, már így utólag megtehettem, már meg is léptem.

Naná, hát persze, tudtam hogy építkezés lesz.
De a legőszintébben mondom, hogy látva a hosszú évek óta egymást követő, egymásra épülő fejlesztéseket itt, a falú közepén, (Iskola, Posta, Önkormányzat előtti tér, a Templom, a Főtér bútorzata, (padok, szobrok) parkosítása, virágosítása, az Óvoda, Bölcsőde épületének a felújítása, a Park, a padjaival, a sétányaival, a szökőkúttal, a temetőhöz vezető gyalogjárda, a Temető rendbetétele, és mindez párosulva a lakók, az emberek igényességével, erejükhöz mért igyekezetével.
Azzal, ahogyan itt lényegében mindenben az esztétika, és a harmónia irányába haladtak a fejlesztések, (gyönyörűség na) hát nyugodt voltam.
És akkor ma reggel, mint égből a villámcsapás.-(
És egyedül már biztosan nem vagyok az érzéseimmel, mert a ma reggeli közért találkozón mások is erős prüsszögésbe estek.

Előzmény: 607

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola