Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
mackó
  Válasz | 2013. július 03. 09:37 | Sorszám: 633
Azt hiszem, tökéletes fogalmazás: gondolat nélküli mondatfoszlányok. Többet nem is érdemes fecsérelni rájuk...
Előzmény: 630
profikám
  Válasz | 2013. július 03. 09:17 | Sorszám: 632
"Tegnap munka közben, amennyire módomban állt, odafigyeltem az EP - ben zajló eseményekre, (mondhatni leképeztem az átlag angol polgárt, amennyiben én is egy unalomig ismert „akciófilm” sokadik ismétlése mellett döntöttem, (az egyik kedvenc rádión kényszeríttet „szabadon választott” kötelező döntésre) szemben valami klasszikusabb előadással, így utólag bátran mondhatom, hogy nagy kár, nagyon nagy kár a dr. Boross két órájának az elmaradásáért)de nyilván csak „szőr mentén” tehettem…"


Úgy érzem, annyit hozzá kell tennem az átlag angol polgárt, az átlag angol tévénézőt (ez lemaradt, bocs) említő hasonlathoz, hogy…

Tehát az "ihletem" bölcsője....-)

"Hiába adott fantasztikus koncertet a hét végi Glastonbury Fesztiválon a Rolling Stones, a brit tévénézőknél mégsem sikerült győzelmet aratniuk.
A BBC 2-es csatornája ugyanis szombat este élőben közvetítette a Gördülő Kövek glastonbury-i debütálását, ám az estén a nézettségi versenyt a BBC 1-es csatornája nyerte, ahol a Die Hard című film már agyonismételt harmadik részét vetítették.
A brit televíziótársaság közel hétszázmillió forintot költött az élő koncertközvetítésre, és háromszáz munkatársuk dolgozott a helyszínen, ám a tévénézők a szombat esti főműsoridőben mégis inkább Bruce Willis kalandjait választották Jaggerék helyett."(bors)

Aki elsőre is értette, attól elnézést...-)

Előzmény: 630

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola