Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. július 03. 11:02 | Sorszám: 635
Taváres, az Ő „jelentése”, és a magyar demokráciaféltés….
Aha, na ja.
Teljesen életszerű, hogy egy művészeti tanulmányokban elmélyült portugál, egyszer csak gondol egyet, és megvilágosodik.
Látod magad előtt, el tudod képzelni Őt abban a pillanatban, a megvilágosodása szent pillanatában?
Látod?
Azt, amikor a fejére csap, ahogy egy igazi portugál demokratához illik, hogy…
-Hinnye, itt vannak ezek az ántidemokratikus Azorbánék, ezek mindig, de ha nem is mindig, hát minimum naphosszat azon törik a fejüket, hogy miképpen szabdalhatnák jól meg a demokráciát, miközben azt a konok ábrázatukat örökösen kelet felé fordítják.
Nosza ez az igazán nekem tetsző feladat, verescsillagom mióta vártam már egy ilyen lehetőségre, az önmegvalósításra a demokráciaféltésben, senki más, majd én, én, mint egy tőrőlmetszett alkotmányjogász, majd én jól megvizsgálom eztet az Ü alkotmányukat…

Látod ezt a képet, magad elé képzelted fiatal barátom…-) ?

Aha, teljesen életszerű.

Még véletlenül sem arról lehet, szó, hogy az itthonról kiszaladgáló, a 2010-es választási pofontól még mindig padlózó veresbegyek és mószerarankás kapcsolati tőkés híveik, a nemzetközi internacionalista küzdelmekbe illeszkedő, a EP illetékes pártcsaládja számára tökéletes kampánytémákkal házalnának, amely témák habosításán, a jelenlegi magyar kormány támadásán keresztül, kifogástalan támadási felület éreznek a másik nagy, a teljes európai néppárti, nemzeti, jobboldali pártcsaládokkal szemben?
Áááá dehogy, arról szó sem lehet, hogy a derék cociálistaliberálződek éceszgéberei szépen kidolgoztak erre a témára felfűzve egy a stratégiát, és kiosztották a szerepeket, imigyen…
Te Tavares fiam.
-Én?
Igen te, gyere csak ide.
Itt van ez az anyag, a szakértőink előkészítették olvasd, tanulmányozd át, az sem ártana, ha a hitelesség kedvéért kívülről betéve fújnád…
-De eftársak.
De eftársak, ez nekem „kinai” ezt a száraz jogi szöveget én nem értem, kérlek szépen benneteket, hogy..
Semmi de, és semmi hogy eftárs
Aztat nem is vártuk el tőled eftársunk hogy értsed, miért is kellene mindent értened eftárs, itt az ügy, érted az ügy a fontos..
És erre Téged nagyon alkalmatosnak, olyan igazi demokráciaféltősen alkalmatosnak találtunk eftársunk, és ha esetleg néha a nyilvános szerepléseiden még a fejedet is lágyan oldalra tudnád billenteni, tudod így, kicsit oldalvást, no hát az egyenesen művészivé tenné az alakításod…
No para „nopaszaran” menni fog eftársam…

Tehát ez a „demokráciaféltés”, nem internácionalista politikai érdek, függetlenül attól, hogy olvastad e é, vagy sem...
Áááááááá dehogy...

Előzmény: 634

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola