Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Fradisták szabadon bármiről VIII.

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Fradisták szabadon bármiről VIII.
profikám
  Válasz | 2013. július 06. 22:03 | Sorszám: 668
Örömhír.
Igazi örömhír számomra Leo érkezése.
A club szerződési ajánlata él irányában, de még nem írta alá, döntés a kezében…
Reméljük sikeres lesz a rehabilitációja, aláír, és minél hamarabb visszatér a kezdőbe.
Az edzőmeccsről a felkészülés e szakaszában, nagyon sokat még kár volna mondani. Ráadásul Moniz nyilatkozata szerint ma is nagyon komoly terhelés mellett játszottunk.
Legyen bárhogyan is, a védelembe, mint ahogy el is mondták, még szeretnénk igazolni, a csatársor megerősítésére szánt Jack, ( szerencsére nem a Daniel’s) Tuyp valóban megékezett, és a helyszínen figyelte a csapatot, tőle bevallom nagyon sokat remélek.
Anno a Dzurjákot a magyar másodosztályból hoztuk, ( igaz akkor még nálunk is egy egészen másik kávéház volt még a „embé” kettő is) és ő lett a mi Csöpink, a holland másodosztály ereje pedig gondolom még ma is garancia lehet arra, hogy egy onnan érkezett gólvágó, alkalmas arra, hogy felvegye a hazai esőosztály ritmusát.
De szerintem a középpályáról továbbra is égetően hiányzik egy igazi irányító, ez ma is látszott.
Mondjuk én egy egészséges Ionescut alkalmasnak éreznék a szerepkörre, erre a Moniz amikor végre becserélte kirakta a vonal mellé.
Ezt a lépését nem értettem, a kis román erényei ott egészen biztosan nem érvényesülhetnek.
Az tuti, hogy ha a sérülései után végre erőben is rendben van, ha utolérte magát, akkor nálam, a Csukics helyén Ő kezdene, Ő kapná a több bizalmat.
No de ez szerencsére csak az én laikus, szurkolói véleményem, meglátásom, a döntés pedig ugye a Monizé…-)
Összegezve nem volt ez olyan rossz, már csak azért sem, mert szerintem nem volt lebecsülendő ez a mai ellenfél sem, sőt, szerintem nagyon is mokány, helyre kis csapatnak látszanak.
Mindenesetre van még idő, és azért láthatóan kell is még, hogy jobbak, amiben reménykedünk, hogy a legjobbak lehessünk…

No jó éjszakát kívánok, áldás, békesség.

Előzmény: 667

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola