Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Mi a bajom a zsidókkal?

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Mi a bajom a zsidókkal?
keresztkem
  Válasz | 2013. június 20. 06:48 | Sorszám: 7
Elismerem, félreérthető és félrevezető voltam, amikor úgy kezdtem mondanivalóm közlését e topic elején hogyasszongya: ".."Nagyjából "mostanáig" gondoltam úgy"...etc...etc..!
Mert. Nem köteles sem Ön sem más tudni valóban, hogy MINDEZ csak annyit jelent: eddig azt gondoltam, hogy vannak szavahihető zsidajok meg vannak amolyan "keletiesch-en hazudozók".
Most azonban látom-megláttam, hogy ezzel az ominózus ÖSSZEESKÖVÉSELMÉLETÜNKKEL kapcsolatban "falaznak" "hazudoznak mind"--egyként(!)--: azok a zsidajok is, sőt némiképp érthetően leginkább azok, akik VALÓBAN NEM RÉSZESEI-RÉSZTVEVŐI ENNEK(!) A TÉNYLEGESN ÉS IGENIS LÉTEZŐ, ÖSSZEESKÖVÉSNEK IS NEVEZHETŐ "WIRTSCHAFT"-nak, melynek egy a lényege: a Világ gazdasági működését egységesen az ő szájízük szerinti működésmódúra és főként ellenőrzöttségűre "faragni"! Tehát: "fölfedezésem" erre korlátozódik, erre a gazdaságirányitási ügyre, mert igenis(!) sok olyan zsidajjal tanálkoztam--főleg zeneművészekkel--akiktől nagyon távol áll a gazdaság, annak minden részletével együtt is nagyon távol, ám a mundér becsületét--ilyen értelemben-- ők is védik.Tehát hogy: ilytén--AZ "ÖSSZZEESKÜVÉSELMÉLETET", mely aa mi részükről állitott dolog, hogy "ez" igenis van, és igenis történik-létezik, nos "ezt" CÁFOLÓ(!)-- értelembe' érvelnek zeneművész zs. barátaink legalábbis, hogy--úgymond..az összeesküvéselmélet a mi keresztény hülyeségünk lenne.Hogy ilyesmi nincs, vagy csak a mi keresztény paranoiánk-kitalációnk..lenne..--mert valóban vannak(!) hülye kitalációink is! HÁT VAN! Sajnos hogy van, de van.Ölég baj az!
Hisz' ez a fenti londoni meeting egyértelmű BIZONYITÉKA ennek az összeesküvésnek vagy mifenének!Amit ők kézzel-lábbal cáfolná-nak....
Ami pedig a túlérzékenységemet illet: AZ ADOTTSÁG! "Az" nem úgy működik, hogy ha akarom változtatok rajta, ha akarom nem.És "az" sajnos tényleg van: ebben és ezzel élek..amióta élek, jól-rosszul, ám ezt a tulajdonságomat tekinve csecsemőkorom óta változatlanúl.És "azt" föltételezem-értelmezem: vátoztathatatlanúl.
keresztkem
Előzmény: 5
tiszavirág
  Válasz | 2013. június 19. 21:40 | Sorszám: 6
Arról már nem is beszélve, hogy milyen titkosszolgálat az, ahol "íratlan, de meglehetős nyíltsággal hangoztatott szabály volt, hogy az izraeli vonalon tevékenykedő alosztályon ne dolgozzanak zsidó származású munkatársak"

...oszt mégis dolgoztak, nem is egy de néhány....
Tiszta operett, oszt ezt féltették annyira Antallék, hogy nem rúgtak jól alfélen mindenkit!

Előzmény: 5

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola