Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Miskolc a miskolciaké

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Miskolc a miskolciaké
keresztkem
  Válasz | 2014. október 17. 07:21 | Sorszám: 7
És még egy dolog.
Az "IGAZI MISKOLCIAK" TÖBBSÉGE nem(!) "úgy" látja sem Dr.Kizá-t sem Csöbör Kati-t, mint Ön.Hiszen MEG-VÁ-LASZ-TOT-TÁK(!!!!!) MINDKETTEJÜKET!EZ ténydolog.
Ettől függetlenűl, Önnek persze lehet a VÉLEMÉNYE "az", ami.
keresztkem
Előzmény: 5
keresztkem
  Válasz | 2014. október 17. 07:08 | Sorszám: 6
Nem csak akkor van értelme "beszélgetni" bármiről is, ha mindenben 100%-ig egyetértünk.A FÖNTI KÉRDÉST EGYSZERŰEN MÁSHOGY LÁTJUK--valamilyen oko folytán.Egyébiránt a Kazinczy iskola ügyében is "jórészt csendben maradt" Dr.Kriza--hisz' az ellenfeleinek pont az volt a legnagyobb baja, hogy csak későn szólal meg..."úgy ahogy".De egyébként:
1.) Én NEM GAGYOK Dr.Krizának semmiféle propagandaembere;
2.)És egyébként is! Dr.Krizának és a Fidesz-KDNP-nak volt és van igaza(!!!) 1000%-ig Kazinczy Iskola ügyben is, s nem az Avas-déli, jórészt lumpen emberekenek, akiket Gyurcsány behülyitett, mikor odajött --ez faktum.
3.) Hogy "beszélget"-e velem vagy nem ezt Ön dönti el: én szívesen beszélgetek Önnel, ha nem értünk egyet akkor is.És megvagyok-elvagyok Ön nélkül is.
4.) Lehet, Ön "miskolcinak" tartja magát, s "EZ" jó.De nem oly' katasztrofálisan nagy baj az, ha nem minden kérdést látunk ugyanúgy.
5.) Még az sem zavar, ha propagandaszövegnek tartja azt, amit írtam, mert mindenki tévedhet, így Ön is: NEM AZ!AZ AZ ÉN MEGGYŐZŐDÉSEM--BEFOLYÁSOLÁSMENTESEN "AZ".
keresztkem
Előzmény: 5

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola