Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Társalgó   » Hiteles emberek

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Hiteles emberek
keresztkem
  Válasz | 2018. július 08. 11:13 | Sorszám: 23
1.) Nem vagyok "tulaj".
2.) Ha "bezárják a fórumot"--be lesz zárva. Semmit nem tehetek ezellen sem, meg "mások" ellen sem.
3.) És mégegyszer írom, mert úgy tűnik, mintha nem "hatolt volna el az Ön tudatáig" válaszom leglényege: ÉN SENKIT INNEN KI NEM "ÚTÁLTAM" éS SENKIT INNEN EL NEM ÜLDÖZTEM--AMIVEL ÖN AZ ELŐZŐEKBEN ENGEM vádoL-t, az tehát nem áll fönn! Márcsak azért sem, mert ha akartam volna is ilyen galádságot művelni, akkor se tudtam volna azt, hogy hogyan kell csinálni! EZ NEKEM NAGYON LÉNYEGES, HOGY ISMERT LEGYEN,MERT EL NEM TUDOM KÉPZELNI AZT, HOGY MELYIK KISUJJÁBÓL TETSZETT KISZOPNI AZT, HOGY ÉN BÁRKIT IS ELÜLDÖZÖK INNEN?! HISZEN, PL.:
4.) "PANDA" LEVELEZŐTÁRS MÉLYSÉGESEN ÚTÁL SŐT GYŰLÖL ENGEM, mégis eszem ágában nincs és nem is volt soha az, amit Ön ír--még vele kapcsolatban SEM(!).
5.) Az persze igaz, hogy alkalmasint néha rendesen LEBASZOM őt, meg elküldöm az anyukájába, de ez NEM "AZ", amit Ön írt.
Előzmény: 22

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola