Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » 56 versben (ÖTVENHATVERS)

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: 56 versben (ÖTVENHATVERS)
Michelle
  Válasz | 2006. október 03. 15:22 | Sorszám: 149
Azért mégsem ez a dolgok rendes elintézése. Most ugye tudtál válaszolni, miután rátok szóltam. Miért nem lehetett ezt megtenni 2 napig ?Nem hiszem, hogy valakinek is annyi munkája lenne, hogy napokon keresztül nem tud egy adj istent köszönni.
Nem először fordul elő, hogy így viselkedik a Gondola fóruma.
Eddig nem szóltam, gondoltam egye a fene.
De most ugy gondoltam miért is hallgatnám el, hogy szerintem ez nagyon csúnya és gyerekes viselkedés.
Én nagyon sok mindent megbocsátottam már nektek, kezdve a kamu találkozóktól, ahol egyetlen valódi nick sem volt rajtam kivül, a levelelzőlistát, ahol 77 néven levelezett velem lázasan ugyanaz az egyetlen balfék, de már eltelt jó pár év, azt hittem felnőtt a gondola is.
Ennyi idő alatt ezt tudtad előbányászni az agyadból, hogy te fontos munkát végzel ? Hát ki nem ? Attól még lehet köszönni, vagy két szót válaszolni. Azt hiszem itt valami kicsinyes bosszu áll a háttérben, ami nem méltó felnőtt emberekhez.
Gondolkozz el egy kicsit, mert előbb utóbb fel kell nőni.
És igenis megsértettek, azzal, hogy semmibe vettek, hogy kérdésemre nem válaszoltak, nem köszöntek vissza, de ez legyen a múlté.
Megjegyzem, hogy ez a gondola stílusa, ami 6 év alatt egy cseppet sem változott, mikoris Székely Kecskés János nevében leveleztetek velem. Meglepő telefonbeszélgesére került sor, mikoris kiderült, ő nem levelezett senkivel, még a nickemet sem tudta, a polgári nevemre is a személyes találkozónk kapcsán emlékezett. Ő aztán megadta a valódi e-mail címét és azt a segítséget is amit kértem tőle, de rátok nézve szégyenletes ez a sunyiság, amiből nem tudtok kinőni. Félő, hogy soha.
És, ha innen kimoderáljátok, felteszem máshova
Előzmény: 148

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola