Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » 56 versben (ÖTVENHATVERS)

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: 56 versben (ÖTVENHATVERS)
mandala
  Válasz | 2007. november 04. 17:18 | Sorszám: 443
Kedves A.,
lényegében már leírtam a 'részleteket' a hivatkozott hozzászólásban (#426). Akkor jött az ötlet, amikor nereus megpróbált tartalomjegyzéket készíteni, majd többször is aktualizálni... Sajna, egy fórum nem igazán alkalmas "strukturált" 'adatok' kezelésére... A #426 sz. hozzászólás második sorában van két link arra, amiről beszéltem. Az egy ún. "wiki" (Ezzel készül a Wikipedia lexikon is!), amit még a választások előtt indítottunk, és próbáltunk szerkesztgetni, alapvetően én és Rendes Kis, s oda próbáltam áthelyezni (ls. első link!) a verseket + a tartalomjegyzéket... Minden lap tetején, jobboldalt, van egy link, aminek a segítségével be tudsz jelentkezni ill. regisztrálhatsz egy új nicket, amivel azután már lehet szerkesztgetni az oldalakat! Ha még van valami kérdésed, akkor akár ott is felteheted, vannak ún. vitalapok, ahol meg lehet beszélni a szerkesztéseket!! ((Amúgy, nagyon jópofa, mert az "elrontott" lapokat utólag is ki lehet javítani, ill. vissza lehet térni annak korábbi verziójára!))
Pölö itt is van egy jó leírás arról, hogy hogy is működik egy ilyen "wiki":
http://hu.wikipedia.org/wiki/Wikip%C3%A9dia:%C3%9Cdv%C3%B6zl%C3%BCnk%2C_l%C3%A1togat%C3%B3%21
üdv., mandala
Előzmény: 436
alexander
  Válasz | 2007. október 27. 11:39 | Sorszám: 437
56' OKT.23.

lyukas zászlók közt,
ősszel született - a szó
szabad tavasza -

de vérben eltaposta:
lánctalpas Szibéria -

Előzmény: 436

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola