Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » versek - csak úgy - rohanás közben

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: versek - csak úgy - rohanás közben
alexander
  Válasz | 2008. október 11. 12:35 | Sorszám: 660
"Költőtárs" bonyolult?
BETÍLtom/belátom!? - akár magamat is...Révai et-t idézve...

valóban bonyolultan válaszoltál, de megértettem (majdnem)...
a majdnem bizonytalansága hívta elő asszociációmat Jeanne D'Arc iránt, akit imádok, a jelen Hölgyet azonban ismeretlenül kompromittáltam, kéretlen -D. Q. - búsképű lovagként...
Megvallom, élvezettel olvasom roppant ívű műveltséged legendáit, köztük elszórva, az igazság aposztrofált matematikai személes/szemléletes trükkös "kakukk-gyökeit"...példáit...
Azt azonban hangsúlyoznám, tapasztalatom alapján,hogy a gondolati játék, mint például egy szerelmes vers élménye, merőben más, mint a szerelem valósága...
Tudod, nagy művészet a jelent eltüntetni, akár, a dt ponttá zsugorítás technikájával, az időt és a változást emelni mindenek fölé, de egy megtestesült gyerekkel/egy Évával/ ezt már nem lehet megtenni.
Az ego megteszi ezeket és más manipulációt is gátlástalan illúzionistaként, de egy felsőbbrendü én,(P. Branton) mindig a helyzet ura marad...nemigaz?
Mit is akartam mondani?
Ja, igen, remélem eszesebb vagy, annál, annak ellenére, mint akik okítottak anno, éles/életes/életed minden (dt) pillanatában?
Alig merem remélni, hogy nem értettél félre - Osho és Tolle idézeteimmel...et se terra...et ce

Előzmény: 658

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola