Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » Richard Wagner születésének bicentenáriuma

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Richard Wagner születésének bicentenáriuma
keresztkem
  Válasz | 2013. február 17. 10:34 | Sorszám: 5
Köszönöm, de fölösleges "sajnálnia" engem.Miért?
MERT ÉN IGY IS BOLDOG EMBER VAGYOK! AKÁR ELHISZI NEKEM AKÁR NEM. Nagyon-nagyon BOLDOG!
És csak azért "vártam volna" ide bárkit is, hogy ezt a BOLDOGSÁGOMAT MEGOSSZAM--ha képes mindezt fölfogni! És nem azért mert oly' nagyon szükségem lenne bárkire is.Másoknak van, vagy lenne szükségük rám, az én szeretetemre, és akik "ezt" tudják-ismerik, azok azt is tudják: milyen sokat ér az én szeretetem.Viszont nem "tukmálom" rá magamat meg Richard Wagnert sem senkire--elvagyok a szeretteimmel és a Jóistennel nagyon jól.No meg a TUDOMÁNNYAL és a MŰVÉSZETTEL! Mármint az IGAZIVAL s nem a csepűrágással.
Úgyhogy ÓRIÁSI TÉVEDÉSBEN LELEDZIK ÖN, dehát sajnos menthetetlen.Nem élek semmiféle "egó"-ban, se' a saját egómban se' a más egójában, és NINCS IS SZÜKSÉGEM SEMMIFÉLE "MENEKVÉSRE" SEM--hála Istennek.Úgyhogy nagyon el tetszik tévedve lenni, amikor ily' marhaságokat ír!
keresztkem
Előzmény: 4

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola