Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Kultúra   » Jutasi őrmesterképző

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Jutasi őrmesterképző
keresztkem
  Válasz | 2017. november 25. 12:44 | Sorszám: 14
"..biztosnak tűnik, hogy nem értette az idők szavát. "
Ha ez igaz--lenne--akkor a LEGINKÁBB "EZT"(!) KÖSZÖNÖM MEG AZ ÚRISTENNEK! Mert ha valamely "idők szavát" leginkább jó és érdemes NEM(!!!) érteni, HÁT AKKOR AZ A "MAI IDŐKÉ"! Boldog, aki nem érti azt a töménytelen szennyet és mocskot, melyet a "mai idők szava mond", de inkább kihány-kifingik és felböfög.
Előzmény: 6
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 30. 17:46 | Sorszám: 8
Egyébiránt márcsak azért is EL TETSZIK LENNI TÉVEDVE, mert nekem 6, azaz HAT(!!!) unokám van, s ők nekem az igazi "IDŐK SZAVA", s nem az itteni hablatyolás. Ráadásul a 6 közül a LEGNAGYOBB(!) is még csak ELSŐ OSZTÁLYOS az KIS-OSKOLÁBAN. S a legkisebb meg az idén február 5-én született, tehát van dolog mellettük ÖLÉG! Úgyhogy a "tétlenül ücsörgés" költői képe mindenkire jobban illik mint ránk: a feleségemre s rám.
Mindezt nem affektálásból vagy kérkedésből mondom, csak a tények rögtitése okán.
Előzmény: 6
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 30. 15:41 | Sorszám: 7
"..Ülsz a magány mélységesen mély mocsarában, .." etc..etc..legalábbis ön azt hiszi.Merthogy azt, hogy én hol és miben "ülök" azt ön nem tudhatja...
Mindazonáltal ezeknek az "időknek" kevés igazi "szava" van, csak BÖFÖGÉSE OKÁDÁSHANGJA és FINGÁSA--zömmel."Azt" meg jobb is ha tényleg nem "érteném"--sajnos nagyonis sokmindent értek.
Persze azért az igaz, hogy nem csak "mocska" van ezeknek az időknek, hanem drágakincse-aranya-és értékei is. De! "AZ" viszont IGENIS ELJUT HOZZÁM--LEGYEN EFFELŐL NYUGODT!
Ön a saját helyzetét próbálja rámvetiteni-rámprojektálni mármint ami az obligát ée lerágot csont "idők szavát"--leberálgenyó mantrát-- illeti faszául. De ebben el tetszik lenni tévedve, maradjunk annyiban. Amit ön ir itt, az önre vonatkozik s nem rám.Ha-ha-ha!
Előzmény: 6

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola