Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Heti Vendég   » Magyar sportbetegség

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Magyar sportbetegség
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 06. 16:10 | Sorszám: 62
"..te semmit sem tudsz."
A "semmi"-t nem lehet tudni--éppen mert az SEMMI--tehát a SEMMI NEM(!) tudása a lehető legnagyobb tudás..
Tehát: aki a SEMMIT NEM(!) tudja, az nagyon jó úton jár, mert azt csak NEM TUDNI lehet--éppen mert a semmi az semmi--mint mondani tetszett.Ergo: aki a "semmi"-t nem tudja, az MINDENT TUD! Tehát jól kegyeskedik mondani a dolgot, hogy én, "keresztkem" MINDENT TUDOK! Köszönööm a "bókot". De ugye én nagyon szerény vagyok: nem tudok mindent--ezt elismerem--csak MAJDNEM(!) mindent--lássa kivel van dolga kisfaszikám!
Előzmény: 59
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 05. 02:54 | Sorszám: 61
"..Csak az létezik, amit te annak a vélsz, ugye?? " HELYES. IGEN! CSAK "AZ". Ha-ha-ha!
Előzmény: 59
keresztkem
  Válasz | 2017. szeptember 04. 18:55 | Sorszám: 60
Csacsiságot ír itt is, de már megszoktam.
Hétmilliárd vagy egy AZ MINDEGY...Én tudom amit tudok, és amit nem tudok arról megmondom, hogy AZT(!) nem tudom--aminthogy a sakkról is megmondtam.
De amit tudok azt JÓL tudom, és nem ön mondja meg a tudásom minőségét és milyenségét, mert ön rám begőzölten elfogult.
Egyábiránt azt mond és ír, amit akar: AZ EGYIK FÜLEMEN BE A MÁSIKON KI.LESZAROM MINDEN BÖFFENETÉT ÚGYHOGY RAJTA CSAK RAJTA! ÖN A HÉTMILLIÁRDBÓL EGY FÉL--SE!
Előzmény: 59

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola