Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Nem pénteken lett keresztre feszítve Jézus!

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Nem pénteken lett keresztre feszítve Jézus!
Joszip Broz
  Válasz | 2008. április 21. 19:09 | Sorszám: 114
A "titkos index" nagyon találó, gratulálok hozzá. Elsőre nem is esett le, de aztán belegondolva telitalálat a kifejezés.

A zsidó vonal az szerintem nem egészen szerencsés megfogalmazás, de tényleg céloztam valami hálózatra amit általában leegyszerűsítve így is lehet nevezni. Ebbe én nem nagyon szeretnék belemenni, csak egy gondolattal hagy világítsak rá a problémára. Ez a netwörk azon kívül, hogy könnyelműen zsidó hálózatnak is neveztetik, máskor meg szabadkőművesnek, aztán meg illuminatinak, de van mikor sioni rendnek. Ezek a fogalmak közel állnak egymáshoz, ha a lényegüket nézzük, csak tudni kell, hogy mindegyik a salamoni-dávidi időkre hajaz amikor a dicső kőmíves mesterek építették a nagy templomot. A zsidó nép története meg valamikor a nagy perzsa királyok idejétől (Dárius, Xerxés, Anaxerxés) datálható, ha nem csak az Ószövetségre, a Tanachra, a Tórára, a Talmudra és számos lelkes napjainkbéli izraeli kutatóra hagyatkozunk.

Akkor meg mi köze ehhez az egész demokratikus globalizmushoz a zsidóknak? Szerintem semmi.

Előzmény: 112

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola