Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Ajánlott linkek

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ajánlott linkek
keresztkem
  Válasz | 2011. november 14. 04:42 | Sorszám: 132
Kedves Klaus!

Mint ezt is idézi:
"A 81. bejegyzésben reagált kedves Keresztkem az általam korábban bemásolt állításomra:
"Jézus visszajövetelén" túl vagyunk már..."
Ezen "Állitásának" igazságát--sajnos--nem tudtam elfogadni akkor sem, amikor először olvastam, s nem fogadom el most sem. Számomra ugyanis a legkülönbözőbb rádió, TV, és egyéb médiaprédikátorok ABSZOLÚTE HITELTELENEK ÉS HAMISAK! Én ugyanis "nem esem hasra" at "újdondászok" és neofiták eredetieskedő és hatásvadász ötletelésein. Számomra az ő ú.n. "bizonyitékaik" nekem NEM BIZONYITÉKOK, még ha sokakat valóban sikerül is nekik "bepalizniuk".Ezért én csak nevetek az Önök "érveinek" úgynevezett hitelességén, ám teljes bizonyossággal(!!!) tudom: ÁLDOZATOK TETSZENEK LENNI! Nekem nincs szükségem az ilyesféle rablómesékre, mert az én hitem kipróbált, bevált és biztos 2000 év óta.Én nem keresgélek, nem próbálgatok, nem találgatok és főleg: NEM AKAROK EREDETIESKEDNI! Jó nekem a régi az ósdi a sokak által kétségbevont, az újdonsült-neofita hitpróféták és TV zsenik által "átértékelt" és megcáfolt.
Az Önök cáfolata és erőlködése az én LEGFŐBB HITBIZONYOSSÁGOM! Nekem nem kell semmiféle hatásvadász és eredetieskedő "új eszme"! Tökéletesen megfelel a 2000 éves "régi"!
Üdv.:
keresztkem

Előzmény: 131

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola