Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » Ajánlott linkek

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Ajánlott linkek
Klaus Matefi
  Válasz | 2012. november 04. 21:24 | Sorszám: 289
A kérdés feltételére azért volt szükség, mert kedves Keresztkém, Ön azt állítja a bibliai ismereteire bazírozva, hogy "FÖLTÁMADUNK!!!"... Szerintem viszont ez az ötlet az emberi vágyak talaján válhatott csak "realitássá", vallási hovatartozástól függetlenül...

Ennek ellenére a bibliai elképzelések mégis az 1999.08.11-én realizálódott, napfogyatkozással hatásfokozott kozmikus keresztben jelölték meg (még akkor is, ha Ön ezzel nincs tisztában, mivel nem rendelkezik és nem is akar rendelkezni, ilyen jellegű ismeretekkel) az első feltámadás időpontját (Jelenések könyvében (20,5), a másodikét (Jelenések könyve 20,1-14) pedig "ezer évvel" (1089 évvel) későbbre, ami 3088.08.09-én lenne aktuális, ha bírna ez az ötlet reális alapokkal...

Tehát a feltett kérdésem megalapozott volt, mivel ha Ön határozottan állítja a feltámadás megvalósulását, akkor biztosan képes erre egy jellemző időpontot is prezentálni.

Állítani bármit tud az ember, az viszont már más kérdés, hogy rendelkezik-e az valóságalappal. A felkiáltójelek halmozása még nem hinném, hogy elégséges lenne a gondolkodó keresők meggyőzésére...

Előzmény: 286

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola