Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » "Jézus visszajövetelén" túl vagyunk már...

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: "Jézus visszajövetelén" túl vagyunk már...
Klaus Matefi
  Válasz | 2011. december 10. 00:02 | Sorszám: 6
Kinek jó az, ha az egyén téves istenképben, vagy esetleg helytelen vallásetikai sugallatban hisz?

Az IGE az eddigi vallások hibáira és hiányosságaira apellálva igyekszik a keresőben feléleszteni Isten (FVSzV) megismerésére irányuló érdeklődést, illetve a többség által áhított szebb, boldogabb, békésebb és igazságosabb közös jövőbe vetett hitet. Szerintem a két dolog egyaránt fontos és szügséges a jövő embere számára, hisz ezek hiányában manipulálható és helytelen útra terelhető.

Számomra Jézus (akit nagyon tisztelek, és az emberek egymás közti kapcsolatait szabályozó erkölcsi előírásait feltétlenül követésre és betartásra érdemesnek tartom) nem december 24-én este született, hanem február 10-én, és i.sz. 25 április elsején lett keresztre feszíttetve:


Jézus születése: i.e. 8. 02.10.
-7.02.10 12:11 UT +2.00 jeruzsálemi idő (3753. Adar 1.)
Nap-Hold-Mars-Szaturnusz-Uránusz konjunkció:20,1°/20,1°/29,3°/27,8°/27,4°Vízöntő

Vénusz-Jupiter sextil

A korábbi időkben realizálódott Nap-Hold konjunkciók esetében az ábrákon a Hold elmarad a Naptól. Ez abból adódik, hogy a program forgalomba hozatala után a NASA egy "Delta T" tényező bekalkulálása miatt változtatott a Hold pozícióján.)


Jézus keresztre feszítése
25.04.01. 22:19 UT +2.00 Jeruzsálem, Vasárnap (3785.Nisan 14/15. - Peszách ünnepe!)
Nap-Mars-Szaturnusz konjunkció:9,8°/10,8°/4°Kos; -Hold oppozíció:9,8°Mérleg; -Uránusz quadrat:9,7°Rák; -Neptunusz-Plútó oppozíció:12,9°/9°Bak


(Azzal, hogy a Jupiter is részt vett a kozmikus kereszt kialakításában, növekedett a radix negatív szellemi hatása.)


Mithrász született decemberben:


Mithrász születése:
-279.12.09. 17:40 UT
Nap-Hold
-Merkur-Mars-Szaturnusz-Uránusz konjunkció:14,5°/14,5°/6,2°/15,9°/14,9°/8,1°Nyilas; -Jupiter quadrat:6,4°Halak (7,8°/9,7°)
(teljes napfogyatkozás)

Én pl. a téli napfordulót se októberben, vagy novemberben ünneplem, hiszen annak is megvan a pontos ideje.

Ettől függetlenül Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola