Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » "Jézus visszajövetelén" túl vagyunk már...

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: "Jézus visszajövetelén" túl vagyunk már...
keresztkem
  Válasz | 2011. december 20. 07:55 | Sorszám: 367
Kedves Klaus!
Én KATOLIKUS VAGYOK. IZIG VÉRIG. Minden ízem, minden porcikám helyesli, kívánja és hirdetni akarja a katolicizmus MINDEN TANITÁSÁT.
Lelki spirituális téren nincs szükségem(!) semmilyen más nézetre, eszmerendszerre "szellemi machinációra", csakis és kizárólag a katolicizmusra. Azt jónak, helyesnekm üdvösnek látom, 65 évet betöltött életem MINDEN MÁSODPERCE "EZT"--és CSAK EZT(!!!)--igazolja életem minden mai momentumában is. SZÁMOMRA--lelki értelemben--a KATOLICIZMUSON KIVÜL MINDEN FÖLÖSLEGES ÉS FŐLEG: OKTALAN!
Lehet "ezen" "kiakadni", szörnyűlködni, megbotránykozni, engem lenézni, megalázni, hülyének tartani stb...stb. "EZ" akkor is "így" van és--főleg-- "így" is marad utolsó leheletemig minden részletében, sőt: egyre inkább "így"! Miért van ez így?
Azért, mert helyességét számomra MINDEN BIZONYITJA, INDOKOLJA ÉS IGAZOLJA.
Szeretettel:
keresztkem
Előzmény: 356

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola