Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » "Jézus visszajövetelén" túl vagyunk már...

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: "Jézus visszajövetelén" túl vagyunk már...
keresztkem
  Válasz | 2011. december 20. 09:06 | Sorszám: 375
EZ GONDOLATRENDŐRSÉG! A kommunizmusban az ÁVO-nál volt szokásos az ilyesmi.
Ön "kiolvassa" azt a hozzászólásaimból, ami nincs is bennük--hiszen a föntiek szerint- Kegyed "bizonyos" abban a tévföltételezésében, hogy én "zavarni igyekszem" stb.stb.Holott!
NEKEM "AZ" A VÉLEMÉNYEM--amiket leirtam--az Ön agyrémeiről! Hogy ezt Ön "szándékos zavarásnak" érzi? Én is "annak" érzem az Ön tév-gondolatait. Mivel azonban én nem(!) óhajtom korlátozni Önt a "hülyeségterjesztésben", akkor Ön miért és milyen alapon akar engem korlátozni abban, hogy elmondjam "azokról" az ökörségekről a véleményemet--még ha Ön "zavarkeltésnek" érzi is a véleményalkotásomat?
Ez kommunista attitüd! TIPIKUS KÉTFÉLE MÉRCE: egy a sajátmaga számára, egy meg azoknak, akik nem mondanak jót a --nevezzük így--"nézeteiről".
Sajnos EZ AZ IGAZSÁG, még ha "ez" nem is túl kellemes Önnek.S ha magába néz--komolyan--rájön: igazat mondok, "módszertanilag" "ismeretelméletileg" legalábbis.
keresztkem
Előzmény: 374

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola