Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Vallás - filozófia   » A magyar Pálos-rend

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: A magyar Pálos-rend
alexander
  Válasz | 2012. április 25. 01:10 | Sorszám: 292
Garcia spanyol pap emlékirataiban megírta a spanyol hódítás történetét. Vannak reánk vonatkozó tények, de mai napig nem törődik ezekkel senki.
Rokon népeket hódítottak meg Dél-Amerikában a spanyolok. A bennszülöttek identitásának megtörése miatt nyelvcserét hajtottak végra a hódítók, - érdekes mozzanat, hogy Habsburg Ferdinánd hozzájárulását kérték ehhez. Tehát tudtak arról, hogy rokonaink nem finnek, hanem mayák és suárok és más bennszülött népek. Már harmadszor írok erről, de senki a füle botját sem mozdítja. A tsidók, ellenben képben vannak. Hiába, így van ez, ha egy népnek nincs nemzeti elitje. Nem feltűnő, hogy a zsidesznek nem probléma, ha egymásba ér a szoclib tsidók farka a médiában? A nemzeti történészek nem léteznek az MTA számára. Eldobom az agyam ilyen tehetetlenségtől!
No jóéjszakát, - nem nyugtalanítalanítom az állítólagos jobboldalt nem létező lelkiismeret ébresztéssel. Csalódott vagyok a 2éves kórmányzásban, csak a hegynyi duma és tökcsipkedés, mint pótcselekvés és magyarfób stigma a hatalmi arrogancia, amely jól jelzi az együttérzés teljes hiányát a bennszülöttekkel.. Szegény Eperjes után, most Bayer Zsóti is pihenni kényszerül, normális ember nem is bírja ki a tsidó nyomulást. No, de lesz még böjtje ennek...én szóltam...
Előzmény: 291

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola