Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Technikai

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Technikai
terra
  Válasz | 2004. május 23. 12:53 | Sorszám: 39
Kedves blogger tettestársaim, én azt hiszem elveszítettem a fonalat.
Ebben nyilván én vagyok a ludas, mert nem sok időm volt a héten a fórumra, másrészt technikai analfabéta vagyok.

Most hol is tartunk? Amit a különböző "Műhely" topicokból össze tudtam rakni, annak alapján úgy gondolom először tényleg rendszerezni kellene az elképzeléseket és hozzárendelni a megfelelő technikát.

A témákat én is néhány alapvető kérdés köré csoportosítanám, valahogy így:

1.) Hálózati emberek útja a hatalomba

A hasonló című topic anyagát felhasználva nyomon lehetne követni a hálózat embereinek múltját, tevékenységét.

2.) A vörös polip a gazdaságban és a médiában

A gazdasági hatalom átmentésének története, privatizációs akciók, korrupció, gazdasági összefonódások, közpénzek elpazarlása, lenyúlása

3.) A vörös polip és a bróker botrány

4.) Lopakodó diktatúra

A jelenlegi kormány diktatórikus törekvéseinek megnyilvánulásai.

5.) Médiafigyelő: hazugságok és manipulációk krónikája

6.) Az Orbán-kormány eredményei

Itt nem csak a Szchenyi terv eredményeit lehetne összeszedni, hanem sok más eredményt is, amit az Orbán-kormány elért.

6.) Politikai paletta

Politikai helyzet, események elemzése


Jó ötlet, hogy egy-egy témának legyen főszerkesztője.

A blogban megjelenő szövegnek áttekinthetőnek, összefogottnak kell lennie, hogy ne vesszünk el a részletekben és olvasmányos legyen egy külső . A cím és a témavázlat megadása a Gondola Műhely rovatban nyitott topicban történne. Ezt követően ez a rovat lenne a "munkaterület", ahova mindenki beírhatná az információit, javaslatait, amit a téma főszerkesztője - felhasználva a Közéletben írt hozzászólásokat is - öntene formába és vinne be a blogba.

A blogba bevitt anyagokat a Gondolára is fel lehetne vinni, esetleg egy gyűjtőtopicban.

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola