Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Technikai

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Technikai
keresztkem
  Válasz | 2012. március 27. 08:24 | Sorszám: 291
1.) Nekem az "angol klub" sem nem etalon, sem nem referencia.Én magyar vagyok--és az, hogy MAGYAR vagyok, nekem minden "angol kliub"-tól TÖBB(!)-- és nem esem hasra minden hülye angol vagy "nyugati" flanc, de akár szokás előtt SEM. Viszont.
2.) Oda "járok" vagy--nem "járok", ahová NEKEM TETSZIK--vagy nem tetszik.A magam ura vagyok--tanácsot NEM FOGADOK EL AKÁRKIKTŐL.
3.) A "tegezés" vagy "önözés" nálam nem elsősorban korfüggő dolog--persze azért "az" is(!)-- hanem tiszteletadás vagy tisztelet meg nem adás dolga.Szilárd meggyőződésem:
4.) Undoritó manapság az, hogy mindenki tegez mindenkit, de még undoritóbb, hogy EMBER az EMBER-nek nem adja meg a tiszteletet--tegezve vagy önözve mindegy.Erre az EMBERNEK EMBER ÁLTALI MEG NEM(!) ADOTT TISZTELETÉRE AZ INTERNET IGENIS RÁTESZ EGY LAPÁTTAL!
5.) Ezért és csak ezért nem fogadok el sok konvenciót,így internetes konvenciókat sem! Megjegyzem:
6.) Az embernek ember által megadott BIZONYOS MÉRTÉKŰ TISZTELET AKKOR IS KIJÁR(-NA)--legjobb meggyőződésem szerint-- ha mondjuk NEM ÉRTENEK EGYET--bizonyos dolgokban.
7.) A sértegetés és durváskodás meg végképp NEM SAJÁTOM, még akkor sem, ha KIJŐVÉN A "SODROMBÓL"--néha, akaratom és alap-meggyőződésem ellenére--magam is ocsmány módon sértegetek--alkalmasint.Mindez:
8.) Kommunikációs ALAP-CRÉDÓM, melyet szilárdan vallok és nem változtatok meg soha és senki kedvéért--amig élek.
9.) ÉN "EZ" VAGYOK ÉS "ILYEN" VAGYOK--továbbá tehát és mégegyszer: magasról "teszek" az angol klubokra--meg mindenféle "klubokra"--pl.: az internet konvenciókat betartók klubjára is! Akinek "az" olyan sokat jelent az alkalmazkodjon hozzá--váljék egészségére!
keresztkem
Előzmény: 288

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola