Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Technikai

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Technikai
keresztkem
  Válasz | 2012. március 28. 07:24 | Sorszám: 304
"Borzasztóan" szórakoztató a számomra, hogy mivel nekem nincs "TV műveltségem"--tekintve, hogy emberemlékezet óta nem nézek TV-t--HALOVÁNY GŐZÖM NINCS ARRÓL, ki a fene lehet az a "Besenyő Pista Bácsi"? Ám akárki is--eszik-é avagy pedig isszák--valahogy szimpatikus az ürge, bár lehet, hogy tévedek.
Viszont itt (is) ahol oly' "magátólértetődő természetességgel" használják a valóvilágból meg a megasztárból meg a mittudomén milyen TV műsorokból származó "TV figurákat", TV-s röviditéseket és kifejezéseket, BIZTOS VAGYOK BENNE(!) hogy senki(!), de egy terermtett lélek sem(!) hiszi el nekem, hogy NEM TUDOM, KI IS AZ A "Besenyő Pista" bácsi!? PEDIG TÉNYLEG NEM TUDOM!!!
Viszont nincs eszközöm ennek bizonyítására--meg nem is igazán lényeges--így jót röhögök ezen az "egészen"!Mert "így" ez számomra végtelenűl röhejesen szórakoztató.
keresztkem

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola