Új téma  Új hozzászólás

Gondola főoldal | beállítások | regisztráció | keresés | GYIK | fórum főoldal | moderáció
  előző téma   következő téma
»  gondola Fórum   » Mûhely   » Figyelmesség

Ha vissza akarsz térni az előző témához, használd a böngésződ vissza (back) gombját!
   
Fórumunkon a regisztráció szünetel
Téma: Figyelmesség
keresztkem
  Válasz | 2017. augusztus 14. 09:32 | Sorszám: 201
A végtelen jóindulatáról és nemes nagyvonalúságáról "híres" "panda" levelezőtársunk --"Felkesz Deneverr" nick néven-- írja nekem a "sárga Gondolán" tegnap, azaz 2017.augusztus 13-án, hogyasszongya: "..rettentően hamis tőled ez a felsorolás ...." A szokásosan közvetlen, sőt baráti tegező stílben--noha én, ha valakivel akkor vele soha nem ittam pertu-t.És persze leszarom az abszolút idióta netes konvenciókat is--amint ez szintén köztudott rólam. Mindezt három, talán nem teljesen lényegtelen körülmény mellett:
1.) A h.sz.-omat amire reakció ez a "kedvesség"-e, 2014. dec. 21-én írtam ott, tehát nem tegnap, hanem jó régen.
2.) Én oda nem írhatok jelenleg sem, tehát támadása ellen nincs módom megvédeni önmagamat.
3.) Ha "hamis", amit írtan 2014-ben--"panda" szerint legalábbis--akkor ő, a szuperbőregér-pandamajom biztosan csacsiságot ír, legföljebb így vélekedik--azt lehet. Hiszen azóta rajta kivül ezt a --általa föltett, de általam MEG NEM ENGEDETT--ú.n. "hamisság"--omat AZÓTA SEM ÉSZREVÉTELEZTE SENKI--MONDOM RAJTA KIVÜL. LEGFÖLJEBB Ő A BŐREGÉR BALFASZ, DE Ő IS CSAK 2 ÉS FÉLÉVVEL KÉSŐBB--TAGNAP.

Időzóna: CET  

Új téma  Új hozzászólás       előző téma   következő téma
Ugrás:

Email a webmesternek | Gondola